Мал семеен хотел, новоотворен Март 2021 година.
Хотелот има вкупно 20 соби, двокреветни, студио, апартман
СПА центар: базен 20х8 метри со топла минерална вода (30, област за хидромасажа, детски базен, финска дрвена сауна, парна бања, солена соба и билкова сауна, фитнес…..
Стилскиот и пријатен ресторан нуди квалитетна храна подготвена со домашни производи од регионот. Ресторанот има 40 места.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Цените се во €, се плаќа во денари, 1 € = 62 денари

Цени на ДЕН за СОБА и вклучуваат:

 • Ноќевање појадок
 • Користење: Базен 20х8 м. со топла минерална вода (30°С), со дел за хидромасажа
 • Детски базен
 • Финска дрвена сауна
 • Парна бања
 • Солена соба
 • Билкова сауна
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Во цената НЕ Е вклучено:

 • Патничко осигурување
 • Превоз
 • Масажа
 • Неспомнати услуги

Информации:

 • Прием на собата по 14:00 часот
 • Напуштање на собата до 12:00 часот
 • Рецепцијата работи од 08;00-20;00 а на гостите им се дава чип карта за влез и излез
 • Ресторанот не работи за време на ручек
 • Вечера е можно да се порача од мени во ресторанот.

Сместување:

 • Двокреветна соба   (15м²)
  Студио   (40-45м²)
  Апартман   (60м²)
 • Во собите: кабловска телевизија, безжичен интернет, клима уред, биро, гардеробер, фрижидер, тоалет со туш, бањарка, крпи…
 • Поглед: Град или двор