Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор.Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км.

Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица.Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, еко студиа кој немаат поглед, а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5е на ден).

КООРДИНАТИ: 40.0841453725585, 23.978840592609114

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

На ПРОМО цените не следува попуст ,првите 2 и последните 3 термин се промо цени.

 -7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.03.2023, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 03.04.2022

Опис на сместување

Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, 1/2 еко студиа кој немаат поглед , а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5е на ден)

  • -Eko 1/2 студиата (гледат во ѕид)
  • -Еко 1/3 студиата се на приземје и немаат сопстена тераса, т.е седењето им се наоѓа пред врата во внатрешниот дел на вилата (двор)
  • -1/2ссв студиата гледат во ѕид и странично према море (нема чист поглед)
  • -1/2пул вју се свртени од внатрешноста према базен,
  • -1/3+1 собата е лоцирана на приземје и има своја надворешна тераса, 
  • -1/4св е лоцирана на 1ви спрат и гледа према улица и према море. 
ПериодНоќ.1/2 еко1/21/2 ssv1/3 еко1/3 градина1/3 пог.море1/3+11/4sv
20.05-27.05.202377989998999119139149
27.05-03.06.20237109119129119129159179189
03.06-10.06.20237189199209199209249269279
10.06-17.06.20237269299319299319339359369
17.06-24.06.20237299339349339349369389399
24.06-01.07.20237359399419399419429469479
01.07-08.07.20237449469489469489519549559
08.07-15.07.20237449469489469489519549559
15.07-22.07.20237449469489469489519549559
22.07-29.07.20237489519539519539569599609
29.07-05.08.20237489519539519539569599609
05.08-12.08.20237489519539519539569599609
12.08-19.08.20237459479499479499529569579
19.08-26.08.20237369399389399389429479489
26.08-02.09.20237299329339329339379419429
02.09-09.09.20237219239249239249279309329
09.09-16.09.20237159169179169179189219229
16.09-23.09.20237109129119129119149159169
23.09-30.09.202377989998999119139149

Превоз до Сарти нема да се одвива, ПОНУДАТА Е СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Error: Contact form not found.