СПА центарот на хотел “Свети Никола” се напојува со хипертермална минерална вода 75 ° С од  природен извор.
Искористување на минералната вода во комбинација со уникатната клима на градот нуди можност за вистинска релаксација.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Деца до 3.99 год. – БЕСПЛАТНО.

Доплата за еднокреветна соба – 15€ на ден.

Цените се во евра за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Ноќевање со појадок
√ Користење на затворен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес
√ Паркинг, интернет

Во цената не е вклучено :
– Патничко осигурување
– Туристичка такса 1 € по лице на ден