Грција

  1. Home
  2. Грција
Filter
Filter × Close

Hotel Olympic Kosmas 3* - Ханиоти

0.0

Локација: Хотелот се наоѓа на 500 метри од центарот на Ханиоти и оддалечен е околу 7 минути одење од

Azul Eco Hotel 4* - Ретимно

0.0

Azul Eco Hotel 4*  (Rethymno) Опис на хотелот: Реновиран во 2022 година, Azul Eco Hotel 4* нуди

Mai Luxury Apartments - Полихроно

0.0

Нашата нова локација за Лето 2023 – Mai luxury apartments – комплетно нови луксузни апартмани во

Villa Karatas - Полихроно

0.0

Вила КАРАТАСОС на 100 м од плажа,во мирниот дел од Полихроно,со сопствен паркинг ,голем двор

Villa Andromeda Ioanis - Пефкохори

0.0

“Андромеда Јоанис ”(прв категорија по локална категоризација). За оние кои

House Taverna - Неи Пори

0.0

Апартманите и студијата ТАВЕРНА се лоцирани до плажата во Неи Пори, најголемиот дел од собите се со

Villa Ameli - Лептокарија

0.0

Вила Амели се наоѓа во централниот дел на Лептокарија, 150 метри од плажа.Во понудата на вила Амели

Villa Vasilis - Фурка

0.0

ВИЛА

ВАСИЛИСна оддалеченостод околу <br

Villa Dinira - Фурка

0.0

Локација: Лоцирана на првата улица која се протега низ долгиот брег на Фурка, вилата воедно се наоѓа

Arcadia Lux Apartments - Неа Каликратија

0.0

Вила Аркадија е нов објект и се наоѓа на 100м.од плажа,1,5км.оддалеченост од плоштадот во Неа