Aлбанија

  1. Home
  2. Aлбанија
Filter
Filter × Close

Hotel Lumi - Драч

0.0

Хотел Ривиера се наоѓа во населба Голем на 6км од Драч -АлбанијаХотелот е на 50м од плажа .Располага

Villa Ujvara - Ксамил

0.0

Вила УЈВАРА е нова вила и се наоѓа на 200 метри од прекрасната плажа Bora Bora и на околу 100 метри

Aparthotel Rochela - Саранда

0.0

Вила Рошела Саранда Б кат

– (10 м од море) е сместена во најатрактивниот дел од
<br

Villa Salla - Ксамил

0.0

Вила Сала

лоцирана во Ксамил се наоѓа на 400м од плажа, до плажа има 7мин пешачење.

Villa Stefi - Ксамил

0.0

ВИЛА СТЕФИ  се наоѓа на 80м од Бела виста плажата  и на 100м од центар на Ксамилрасполага со студија

Redzepi Studios - Валона

0.0

Вилата “ РЕЏЕПИ“ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на

Villa Diamond - Ксамил

0.0

Вила Диамант е лоцирана во Ксамил во самиот центар, веднаш до супер маркетот Алфа. Најблиската плажа

Location: Villa Diamond, Ksamil

Villa Vladimir - Саранда

0.0

Вилата “ Владимир “ се наоѓа во центарот на Саранда во непосредна близина на шеталиштето , на само

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Alex - Ксамил

0.0

Вила

Алекс

се наоѓа на само 50 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на

Location: Ksamil Beach, Ksamil, Albania

Villa Bushati - Kсамил

0.0

Вилата Бушати е реновирана пред три години. Има трокреветни соби, трокреветни со помошен

Location: Hotel Vila Luiza & Bushati, Ksamil, Albania