Јонски Брег

  1. Home
  2. Јонски Брег
Filter
Filter × Close

Velissarios Studios - Врахос

0.0

Вила Велирасиос се наоѓа во Врахос

на помалку од 50 метри оддалеченост од плажа. Вилата

Villa Olga - Парга

0.0

ВИЛА ОЛГА

се наоѓа на 70м од малата градска плажа и на само неколку минути од центарот.

Location: Parga, Greece

Villa Marietta - Парга

0.0

Оваа вила е лоцирана на страната на Венецијанската тврдина на 450 метри од плажата Валтос и нуди

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Christopher - Парга

0.0

Вилата

е сместена на 400 метри од градската плажа, и 1000 метри од најубавата плажа

Location: Christopher Studios & Apartments, Agion Anargiron, Parga, Greece

Villa Sakis - Парга

0.0

Вилата

е сместена на 400 метри од плажата Валтос

во нискиот предел, и 1200

Location: Villa Sakis, Parga, Greece

Villa Apollon - Сивота

0.0

Оваа вила се наоѓа на неколку минути пеш до шеталиштето и 150 метри од плажата Galikos. Студио 02 и

Location: APOLLON ROOMS - ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ - ΣΥΒΟΤΑ, Sivota, Greece

Villa Barbara - Сивота

0.0

Оваа вила е лоцирана во широк центар на Сивота околу 250 метри од брегот и шеталиштето и 250 метри

Location: Barbara Apartments, Sivota, Greece

Villa Fotini - Сивота

0.0

Вилата се наоѓа во централниот дел на Сивота, на околу 250 метри од плажата Galikos. Студијата 02,03

Location: Villa Fotini 2, Sivota, Greece

Villa Philoxenia - Врахос

0.0

Оваа вила се наоѓа во мирниот дел од Врахос, повлечена од главната улица. Далечина од плажа 120

Location: Vrachos, Greece

Villa Argo - Врахос

0.0

Вилата

АРГО

е објект, лоциран на првата линија куќи изградени долж шеталиштето

Location: Cannot determine address at this location.