Ханиоти

  1. Home
  2. Ханиоти
Filter
Filter × Close

Villa Penny - Ханиоти

0.0

Вила Пени е вила која содржи прекрасен двор, базен, детско мини игралиште, скара и паркинг. Се наоѓа

Aparthotel Vicky - Ханиоти

0.0

Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста вода и белата

Tresor Sousouras 4* - Ханиоти

0.0

Мал, удобен хотел на 100 метри од самата плажа. Располага со просторни соби, нуди комфорт, голем

Hotel Lesse 4* - Ханиоти

0.0

Ексклузивен хотел со широка зелена површина. Изграден е од три згради кои нудат селекција на голем

Elinotel Apolomare 5* - Ханиоти

0.0

Hotel Elinotel Apolamare ima 5 zvjezdica, a nalazi se na elitnoj lokaciji na plaži Chanioti te

Dionysos Hotel 3* - Ханиоти

0.0

Погодна локација, удобни соби, интернет, квалитетна услуга. Хотелот се состои од зграда на три

Hotel Naias 3* - Ханиоти

0.0

Хотелот Naias се наоѓа веднаш пред плажата, на само 200 м. од центарот на селото Ханиоти. Хотелот

Villa Maria II & Maria Lux - Ханиоти

0.0

Вила “Maria” се наоѓа во центарот на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд плажа.

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Gregory & George - Ханиоти

0.0

Villa Gregory е лоцирана на еден од влезовите во Ханиоти, веднаш до големиот супермаркет "Masutis".

Location: Cannot determine address at this location.