Тунис

  1. Home
  2. Тунис
Filter
Filter × Close

Occidental Sousse Marhaba 4* - Сус

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Локација: Хотелот се наоѓа во близина на центарот на Сус, на 2,5км од стариот град

Riadh Palms Resort & Spa 4* - Сус

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ Локација:

Хотелот се наоѓа во центарот на Сус, на

Sol Azur Beach 4* - Хамамет

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Локација: Хотелот се наоѓа во северниот дел на Хамамет. Оддалечен е околу 2 км од

Hotel Marhaba Club 4* - Сус

0.0

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ Локација: Хотелот се наоѓа на 1км од центарот на Сус,а од аеродромот 147

Hôtel Djerba Castille 4* - Агнир

0.0

Хотелот Djerba Castille се наоѓа на песочна плажа опкружена со егзотични палми, погодна за

Hotel Palm Beach Club 4* - Мидун

0.0

Плажа

Директен пристап до огромна прекрасна песочна плажа. Локација
<br

Sidi Mansour Resort & Spa 4* - Мидун

0.0

Хотел Sidi Mansour Resort & Spa се наоѓа во срцето на туристичката област на островот Џерба, на

Royal Karthago Resort 4* - Мидун

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Плажа

Подгответе се за уникатни моменти на плажата на хотелот,

Hotel Eden Star 3* - Зарзис

0.0

Хотелот Eden Star се наоѓа на морскиот брег во срцето на морска оаза, во туристичката област

Meninx Hotel 3* - Мидун

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Локација

Хотел Клуб Менинкс Џерба е хотел на плажа лоциран на 3 км