Тасос

  1. Home
  2. Тасос
Filter
Filter × Close

Villa Eleni - Потос

0.0

Вила Елени Потос се наоѓа во непосредна близина на центарот на Потос, на 250 м од плажата. Во

Villa Kierrion - Скала Потамија

0.0

Вилата КЕРИОН СТУДИО е лоцирана во местото Скала Потамиа на 100 метри од плажа.Излегува на познатата

Villa Nama - Скала Потамија

0.0

Вила “НАМА“ лоцирана во Скала Потамиа на оддалеченост околу 50тина метри од плажата Голден бич.

Villa Liolios - Скала Потамија

0.0

Вила Лиолиос е сместена во Скала Потамија, на 200 метри од Голден Бич, 12 км од пристаништето Тасос

Villa Afrodita - Скала Потамија

0.0

Вила Афродите 2 се наоѓа во Скала Потамиа, на околу 350м од плажата Голден Бич, и 1км од центарот на

Floral Studios - Потос

0.0

Доколку за време на вашиот летен одмор сместувањето Ви е подеднакво значајно колку и убавата плажа и

Barbara Studios - Скала Потамиа

0.0

Каде зеленилото од планината се вклопува со бескрајното синило на Егејот, на само 100 чекори од

Studios Athina - Скала Потамиа

0.0

Вила Атина Студиос е лоцирана во Голден Бич на 70 м. од самата плажа Голден бич. Вилата располага со

Alexandra Rooms - Скала Потамиа

0.0

Цена по собаУслугаStudio 1/ 2Studio 1/ 37 ноќевања149 €159 €7 ноќевања199 €209 €7 ноќевања249 €259

Location: Skala Potamia, 18ης Οκτωβρίου, Thasos, Greece

Villa Argiri - Скала Потамиа

0.0

Тип на студиа:

Двокреветни, Трокреветни и Четирикреветни.

Во собите:
<br

Location: Skala Potamia, 18ης Οκτωβρίου, Thasos, Greece