СПА Сандански

  1. Home
  2. СПА Сандански
Filter
Filter × Close

AquaSun Hotel & SPA 3* - Сандански

0.0

Мал семеен хотел, новоотворен Март 2021 година.Хотелот има вкупно 20 соби, двокреветни, студио,

Sveti Nikola 3* - Сандански

0.0

СПА центарот на хотел “Свети Никола” се напојува со хипертермална минерална вода 75 ° С од  природен

Location: Sandanski

Interhotel 4* - Сандански

0.0

Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само 40 км од

Location: Interhotel-Sandanski-Bulgaria, ulitsa "Georgi Skrizhovski", Sandanski, Bulgaria

Pirin Park Hotel 5* - Сандански

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Цените

се за 2 лица

за

1

ноќевање<br

Location: Sandanski, Bulgaria

Apart Hotel Medite 3* - Сандански

0.0

Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само 40 км од

Location: Sandanski, Bulgaria

Medite Spa Resort 5* - Сандански

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат : Ноќевање со појадокНадворешен

Location: Sandanski, Bulgaria