Ситонија

  1. Home
  2. Ситонија
Filter
Filter × Close

Aparthotel Blue Sarti - Сарти

0.0

Локација: Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина

Villa Sun Set - Неос Мармарас

0.0

Vila Sunset

се наоѓа на самата плажа Paradiso во Неос Мармарас. Делумно е реновирана во

Villa Akrogiali - Неос Мармарас

0.0

Vila Akrogiali

е сместена на самиот морски брег и е опкружена со богата медитеранска

Hotel Star Paradiso 2* - Неос Мармарис

0.0

Hotel Star Paradise

е еден од најпознатите објекти во Неос Мармарас, се наоѓа на 100

House Maria Karga - Ормос Панагијас

0.0

Куќа „Марија Карга“ е лоцирана на самиот влез во Ормос Панагијас. Оддалечена е од првата плажа околу

Villa Ilaktida - Торони

0.0

Нов модерен објект лоциран во централниот дел на Торони блиску до сите градски содржини, на 100м од

Aparthotel Decauville 2* - Геракини

0.0

Апарт-хотел Декавил

се наоѓа на влезот во Геракини, оддалечен е околу 30 метри од

Location: Decauville Hotel, Gerakini, Greece

Toroni Apartments - Торони

0.0

Вила Торони Студиос (ex. Toroni Apartments) е објект со одлична централна локација, на сама плажа во

Location: Toroni Apartments, Toroni, Greece

Villa Flora I & II - Торони

0.0

ВИЛА АПАРТМАН “ФЛОРА” ТОРОНИ Вила Флора е одлично позиционирана на само 30м од плажа, во близина

Location: Flora, Toroni, Greece

Villa Lina - Метаморфози

0.0

Вила ЛИНА се наоѓа на прва линија во центарот и на 50 м. од песочната плажа. Располага со студија и

Location: Cannot determine address at this location.