Ситонија

  1. Home
  2. Ситонија
Filter
Filter × Close

House Gyalos Beach - Неос Мармарас

0.0

Вила Gyalos Beach има одлична локација во Неос Мармарас на вториот крак. На само 50м од

Maria`s House - Никити

0.0

Вилата „Maria`s house“ се наоѓа во централниот дел на Никити, на само 20 метри од плажата.

Villa Santala - Неос Мармарас

0.0

ЛЕТО 2023 НЕОС МАРМАРАС- Вила „Santala“ -15% попуст за целосна уплата до 26.12.2022 Ново во

Porfi Beach 3* - Никити

0.0

Сместен е во опкружување на преубава борова шума, само на неколку метри од плажа. Составен е од

Koviu Holiday Village 3* - Никити

0.0

Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од

Hotel Makednos 2* - Никити

0.0

Мал хотел, пријател хотел со преубав поглед, опкружен со зелени дрвциња. Убав базен со џакузи,

Aparthotel Blue Sarti - Сарти

0.0

Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за

House Maria Karga - Ормос Панагијас

0.0

www.ormos-panagias.gr/en Куќа „Марија Карга“ е лоцирана на самиот влез во Ормос Панагијас.

Villa Ilaktida - Торони

0.0

Нов модерен објект лоциран во централниот дел на Торони блиску до сите градски содржини, на 100м од

Aparthotel Decauville 2* - Геракини

0.0

Апарт-хотел Декавил

се наоѓана влезот во Геракини, оддалечен е околу 30 метри од

Location: Decauville Hotel, Gerakini, Greece