Сивота

  1. Home
  2. Сивота
Filter
Filter × Close

Villa Baywatch - Сивота

0.0

Вилата се наоѓа на мала височина, околу 500 до 600 метри од најблиската плажа Agios Anastasios. Од

Location: Mourtemeno Apartments, Sivota, Greece

Villa Apollon - Сивота

0.0

Оваа вила се наоѓа на неколку минути пеш до шеталиштето и 150 метри од плажата Galikos. Студио 02 и

Location: APOLLON ROOMS - ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ - ΣΥΒΟΤΑ, Sivota, Greece

Villa Barbara - Сивота

0.0

Оваа вила е лоцирана во широк центар на Сивота околу 250 метри од брегот и шеталиштето и 250 метри

Location: Barbara Apartments, Sivota, Greece

Villa Fotini - Сивота

0.0

Вилата се наоѓа во централниот дел на Сивота, на околу 250 метри од плажата Galikos. Студијата 02,03