Пефкохори

  1. Home
  2. Пефкохори
Filter
Filter × Close

Hotel Pilalidis 3* - Пефкохори

0.0

Хотел "Pilalidis" се наоѓа на 150m од плажа и околу 300m од центарот на Пефкохори под главниот пат

Zinovia Studios - Пефкохори

0.0

Zinovia Studios- се наоѓаат во центарот на Пефкохори, на само 100 м од плажа, веднаш до познатиот

Port Marina Hotel 3* - Пефкохори

0.0

Вистинско уживање во прекрасниот поглед од хотелот на спротивниот полуостров Ситонија и ненаселениот

Hotel Atrium 4* - Пефкохори

0.0

Релативно мал хотел лоциран на рид со прекрасен поглед кон морето и селцето Пефкохори. Пространо

Villa Andromeda - Пефкохори

0.0

Вила Андромеда

се наоѓа на околу 180 м од плажа сместена е во Пефкохори. Вилата нуди

Villa Ageliki - Пефкохори

0.0

За уплата за рана резервација 10% попуст до 01.04.2023  Локација:<br

Location: Villa Angeliki, Pefkochori, Greece

Villa Elektra - Пефкохори

0.0

Вилата ELEKTRA се наоѓа во непосредна близина на црквата и центарот во Пефкохори. Сместена во

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Stratos - Пефкохори

0.0

Вила “Stratos”, се наоѓа на околу

50m од плажа,

во строгиот центар на

Location: Cannot determine address at this location.