Парга

  1. Home
  2. Парга
Filter
Filter × Close

Villa Olga - Парга

0.0

ВИЛА ОЛГА

се наоѓа на 70м од малата градска плажа и на само неколку минути од центарот.

Location: Parga, Greece

Villa Marietta - Парга

0.0

Оваа вила е лоцирана на страната на Венецијанската тврдина на 450 метри од плажата Валтос и нуди

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Diogenes - Парга

0.0

Оваа вила се наоѓа во градина од маслинки над Валтос плажата. Одалечена 400 метри од море и околу

Location: Diogenis Studios, Chrisogiali, Greece

Villa Christopher - Парга

0.0

Вилата

е сместена на 400 метри од градската плажа, и 1000 метри од најубавата плажа

Location: Christopher Studios & Apartments, Agion Anargiron, Parga, Greece

Villa Sakis - Парга

0.0

Вилата

е сместена на 400 метри од плажата Валтос

во нискиот предел, и 1200

Location: Villa Sakis, Parga, Greece

Villa Mathina - Парга

0.0

Вилата

е убава куќа, лоцирана на десната страна на Парга во близина на патеката која

Location: Villa Mathina, Parga, Greece

Villa Yota - Парга

0.0

ВИЛА ЈОТА се наоѓа на самиот влез во Парга, на 250метри од градската плажа и 300метри од центарот.

Location: ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ | YOTA STUDIOS, Parga, Greece