Паралија

  1. Home
  2. Паралија
Filter
Filter × Close

Villa Panos - Паралија

0.0

Вилата се наоѓа во централниот дел на градот, на самото шеталиште, десно од црквата. Одалеченост од

Hotel Aqua Star 2* - Паралија

0.0

Хотел Aqua Star е лоциран во Паралиа на 3 минути пешачење до плажа и само 5мин пешачење до центарот

Villa Elite - Паралија

0.0

Вила Елит

се наоѓа во центарот на Паралија на 80-90м. од плажа. Вилата располага со

Hotel Melbourne 2* - Паралија

0.0

Паралиа е град кој живее цела година, а преку лето и 24 часа во денот. Крајно динамичен и содржаен,

Villa Fiori - Паралија

0.0

Вила “FIORI”

е лоцирана на само

50m од песочната плажа

во Паралија

Location: Vila Fiori Furnished Apartments, Riga Feraiou, Paralia, Greece

Villa Atina - Паралија

0.0

ПАРАЛИА е сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп и претставува прекрасна

Location: Vila Atina, Paralia, Greece