Никити

  1. Home
  2. Никити
Filter
Filter × Close

Villa Eleni - Никити

0.0

Вила Елени е лоцирана во прекрасното гратче Никити, на 200м од плажа, во мирниот дел на градот. Од

Maria`s House - Никити

0.0

Вилата „Maria`s house“ се наоѓа во централниот дел на Никити, на само 20 метри од плажата.

Porfi Beach 3* - Никити

0.0

Сместен е во опкружување на преубава борова шума, само на неколку метри од плажа. Составен е од

Hotel Makednos 2* - Никити

0.0

Мал хотел, пријател хотел со преубав поглед, опкружен со зелени дрвциња. Убав базен со џакузи,

House Maria Karga - Ормос Панагијас

0.0

www.ormos-panagias.gr/en Куќа „Марија Карга“ е лоцирана на самиот влез во Ормос Панагијас.

Villa Dimitra - Никити

0.0

Вила Димитра

се наоѓа во Никити на 250 метри од плажа Располага со трокреветни

Location: Dimitra Apartments, Nikiti, Greece