Неа Флогита

  1. Home
  2. Неа Флогита
Filter
Filter × Close

House Blue & White - Неа Флогита

0.0

Куќа

“Blue and White” 10 % попуст

за вонсезонски цени и 15 % за сезонски

Villa Maria Pontoy - Неа Флогита

0.0

Вила

Мариа Понтои

се наоѓа на 50 метри од песочната плажа на Неа Флогита.

House La Plage - Неа Флогита

0.0

Куќа „La Plage“ е лоцирана во новиот дел на Неа Флогита, прва линија море, на сама плажа.

House Kiki - Неа Флогита

0.0

Куќа „Кики“ е лоцирана на почетокот на Неа Флогита, прва линија на море, на сама плажа. Има слободно

Tsimpoukas Village - Неа Флогита

0.0

Куќа „Цимбукас“ е лоцирана на извонредно мирна и тивка локација, помеѓу приватни куќи на почетокот

House Anna - Неа Флогита

0.0

Куќа „Ана“ е лоцирана централно во Неа Флогита, во вториот ред куќи, на само 50 метри од плажа.

Villa Maria - Неа Флогита

0.0

Вила '' Maria ''е лоцирана во центарот на Неа Флогита 50 метри од плажа, во близина на

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Eva - Неа Флогита

0.0

Вила ,,Eva'' 2 е лоцирана во центарот на Неа Флогита,  на 30 метри од плажа. Располага

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Litca II - Неа Флогита

0.0

Вила ,,LITCA-2''

е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел
<br

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Litca I- Неа Флогита

0.0

  Вила ,,Litca''е лоцирана во центарот на Неа Флогита, на околу 70 метри од плажата. Располага со

Location: Néa Flogitá, Greece