Неа Рода

  1. Home
  2. Неа Рода
Filter
Filter × Close

Villa Lena - Неа Рода

0.0

На околу 100 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на третиот крак Атос, се наоѓа

Villa Maria Pashalidou - Неа Рода

0.0

-15% попуст за целосна уплата до 25.12.2023 Вилата „Maria Pashalidou“ е лоцирана во непосредна

Location: Nea Roda, Greece

Apartmens Lazaridis-Неа Рода

0.0

На околу 150 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на третиот крак Атос се наоѓа хотелот од

Location: Lazaridis Hotel, Nea Roda, Greece