Неа Потидеа

  1. Home
  2. Неа Потидеа
Filter
Filter × Close

Diogenis Rooms - Неа Потидеа

0.0

12 % ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 08 ДЕКЕМВРИ ВИЛАТА “ДИОГЕНИС ”

СЕ НАОЃА ВО

НЕА

Portes Beach 4* - Неа Потидеа

0.0

Пријатен хотел со убаво уредена површина со градина, цвеќиња, удобни соби, нов ресторан со тераса,

House Sammy's - Неа Потидеа

0.0

Куќа „Семи“ е лоцирана во средишниот дел на Неа Потидеа, оддалечена околу 50 метри од море. Има мал

Villa Lidia - Неа Потидеа

0.0

Вила

ЛИДИЈА

се наоѓа на само 30 м. од песочната плажа во Неа Потидеа.

Apartments Medditeran - Неа Модања

0.0

Апартмани “Mediteran” се наоѓаат на

50m од плажа/море

во крајниот дел на Неа

Blue Sapphire - Неа Потидеа

0.0

Вилата се наоѓа на неколку чекори од плажа, веднаш до хотелот Елпиники на јужниот дел на Неа

Location: Cannot determine address at this location.

Villa ISI - Неа Потидеа

0.0

Вила

“ISI Lux”се наоѓа нa

20m

oд плажа

во централниот

Location: Villa ISI, Nea Potidea, Greece

Potidea Golden Beach 3*- Неа Потидеа

0.0

Хотелот се состои од две згради една позади друга. АНЕКС 1 (зграда кај базенот и ресторанот) и АНЕКС

Location: Potidea Golden Beach hotel - Across Hotels&Resorts, Nea Potidaea, Greece