Хотели На Барање

  1. Home
  2. Хотели На Барање
Filter
Filter × Close

Tresor Sousouras 4* - Ханиоти

0.0

Мал, удобен хотел на 100 метри од самата плажа. Располага со просторни соби, нуди комфорт, голем

Possidi Holidays Resort 5* - Посиди

0.0

Софистициран хотел кој се наоѓа на живописна обала, опкружен со борова шума. Се состои од главна

Port Marina Hotel 3* - Пефкохори

0.0

Вистинско уживање во прекрасниот поглед од хотелот на спротивниот полуостров Ситонија и ненаселениот

Hotel Lesse 4* - Ханиоти

0.0

Ексклузивен хотел со широка зелена површина. Изграден е од три згради кои нудат селекција на голем

Kassandra Bay Hotel 2* - Криопиги

0.0

Хотелот се наоѓа на 600 метри од плажата и 700 метри од селото Криопиги во Касандра,

Elani Bay Resort 4* - Сивири

0.0

Idyllically situated on the pine-covered Elani Bay, this 4-star beachfront resort features 2

Dolphin Beach Hotel 3* - Посиди

0.0

Хотелот Dolphin Beach е сместен на зелениот полуостров Касандра, во областа Посиди. Со поглед на

Hotel Atrium 4* - Пефкохори

0.0

Релативно мал хотел лоциран на рид со прекрасен поглед кон морето и селцето Пефкохори. Пространо

Anastasia Resort and Spa 5* - Неа Скиони

0.0

Пријатно, тивко место на брегот на Егејското Море.

Локација: се наоѓа на полуостровот

Al Mare 3* - Полихроно

0.0

Локација и опис: хотел Ал Маре е мал пријатен хотел сместен во околината на Полихроно. Идеалната