Лефкада

  1. Home
  2. Лефкада
Filter
Filter × Close

Villa Afroditi - Нидри

0.0

Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој

се наоѓа јужно од Крф и североисточно од

Villa Homer - Нидри

0.0

Вилата има големи и просторни студија и апартмани, идеална за семејство со деца. Одалечена е 80

Location: Homer's studio, Nidri, Greece

Villa Argiro - Агиос Никитас

0.0

Argiro Apartments со прекрасно уредениот двор исполнет со зеленило, преку кој излегува на главната

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Spiros - Нидри

0.0Вилата Spiros има убав уреден двор и е лоцирана на влез во Нидри, на 150м од плажа, 1 км

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Spiros - Агиос Никитас

0.0

Вила Спирос Вила Спирос се наоѓа на 300метри од плажа, на почетокот на Аг.Никитас (види мапа) во

Location: Cannot determine address at this location.