Ксамил

  1. Home
  2. Ксамил
Filter
Filter × Close

Villa Bilero - Ксамил

0.0

Вилата сe нaoѓa на  100 m od плaжaта  Бела Виста   има  1/3 i 1/4 студија  i 1/6 aпп со кујна

Villa Albert - Ксамил

0.0

Вила Алберт -КсамилВила Албер е на 80м од Бела Виста плажа.Вилата располага со трокреветни и

Villa Ujvara - Ксамил

0.0

Вила УЈВАРА е нова вила и се наоѓа на 200 метри од прекрасната плажа Bora Bora и на околу 100 метри

Villa Kleon - Ксамил

0.0

Вила КЛЕОН е нова вила и се наоѓа на само 100 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 100

Villa Salla - Ксамил

0.0

Вила Сала

лоцирана во Ксамил се наоѓа на 400м од плажа, до плажа има 7мин пешачење.

Villa Stefi - Ксамил

0.0

ВИЛА СТЕФИ  се наоѓа на 80м од Бела виста плажата  и на 100м од центар на Ксамилрасполага со студија

Villa Diamond - Ксамил

0.0

Вила Диамант е лоцирана во Ксамил во самиот центар, веднаш до супер маркетот Алфа. Најблиската плажа

Location: Villa Diamond, Ksamil

Villa Alex - Ксамил

0.0

Вила

Алекс

се наоѓа на само 50 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на

Location: Ksamil Beach, Ksamil, Albania

Villa Bushati - Kсамил

0.0

Вилата Бушати е реновирана пред три години. Има трокреветни соби, трокреветни со помошен

Location: Hotel Vila Luiza & Bushati, Ksamil, Albania

Вила Klea - Ксамил

0.0

Вилата Клеа се наоѓа во Ксамил,

на 350 метри оддалеченост од плажата Bela Vista и 15

Location: Villa Klea, Road, Ksamil, Albania