Крф

  1. Home
  2. Крф
Filter
Filter × Close

Villa Elena - Ипсос

0.0

Вила Елена

се наоѓа во Ипсос на островот Крф на 350м оддалеченост од главната плажа.

Villa Alexandros - Ипсос

0.0

    Вила Александрос се наоѓа на островот Крф, во излетничкото место Ипсос. Сместена на 400 метри

Villa Alexandra I & II & III - Дасиа

0.0

ALEXANDRA I Комплекс од три апартмански куќи, функционално распоредени со сопствен двор.

Villa Thea - Касиопи

0.0

Вилата ТЕА се наоѓа на рид, над главниот пат во Касиопи. До градската плажа Kalamionas се доаѓа

Villa Eleni - Ипсос

0.0

Вила ЕЛЕНИ – Ипсос/Пирги Вилата Елени

се наоѓа во мирниот дел на Ипсос, на 250 метри

Location: Ipsos Corfu, Ypsos, Greece