Касандра

  1. Home
  2. Касандра
Filter
Filter × Close

Villa Mia Home - Полихроно

0.0

Вила Мia Home Вилата е реновирана во 2021 година, и располага со 4 студија на прв спрат. Студиата

Villa Litca - Полихроно

0.0

Вила Лица

располага со апартмани за 3 и 4 лица. Сите сместувачки единици се наоѓаат на

Villa Nektarios - Полихроно

0.0

Вила Нектариос се наоѓа во Полихроно, на прва линија до плажа, покрај камениот споменик во

Apartment Anastasia - Неа Плагија

0.0

Апартман ''ANASTASIJA'' е лоциран во центарот на Неа Плагија, во близина на таверната ,,Hriso

Villa Stella - Неа Флогита

0.0

15 % попуст за резервации и целосна уплата до 31.12.2023 на вон сезонски цена

(јуни и

Hotel Calypso 2* - Сивири

0.0

Сивири е малиот рај на Халкидики во Грција. Ова мало крајбрежно селце, сместено на западниот дел на

My Luxury Apartments - Полихроно

0.0

Mai luxury apartments – комплетно нови луксузни апартмани во Полихроно, Грција. Оваа прекрасна вила

House Iguana - Неа Плагија

0.0

Куќа „Игуана“ е лоцирана во најубавиот дел, централно во Неа Плагија, прва линија на море, на околу

Location: Cannot determine address at this location.

House Blue & White - Неа Флогита

0.0

НЕА ФЛОГИТА

е туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Paradiso - Пефкохори

0.0

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација на само