Касандра

  1. Home
  2. Касандра
Filter
Filter × Close

Villa Andromeda - Пефкохори

0.0

Вила Андромеда

се наоѓа на околу 160 м од плажа сместена е во Пефкохори. Вилата нуди

House La Plage - Неа Флогита

0.0

Куќа „La Plage“ е лоцирана во новиот дел на Неа Флогита, прва линија море, на сама плажа.

Apartments Medditeran - Неа Модања

0.0

Aпартмани "MEDITERAN" - Неа МодањаБесплатно сместување за 3то и

4то

лице во

Villa Magda - Пефкохори

0.0

Вила “Magda”, се наоѓа на околу 70m од плажа, во центар на Пефкохори, во уличка која води до плажа,

Villa Memphis - Калитеа

0.0

Вила Мемфис се наоѓа во самиот центар на Калитеа на пешачката зона, опкружена со голем број на

Villa Meskini - Полихроно

0.0

Полихроно се наоѓа на првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, 98км југоисточно од Солун.

Villa Panillas - Полихроно

0.0

Вила “ПАНИЛАС”

се наоѓа на само 15 метри од плажа во центарот на градот. Студиата се

House Kiki - Неа Флогита

0.0

Куќа „Кики“ е лоцирана на почетокот на Неа Флогита, прва линија на море, на сама плажа. Има слободно

Hotel Bellagio 3* - Фурка

0.0

Хотелот се наоѓа на прекрасна локација, опкружен со бујна зелена борова шума и зеленило, на 400

Villa Lemmy - Полихроно

0.0

Вила

ЛЕМИ

на 20 – 30 м од плажа, располага со: 1/2 + 1/2 дуплекс апартман (2