Зима Бугарија

  1. Home
  2. Зима Бугарија
Filter
Filter × Close

Hotel Edelweiss 3* - Боровец

0.0

Хотел Edelweiss на гостите им нуди 24 часовна услуга на рецепција со перфектен калификуван

Location: Hotel Edelvays (Sokolets Borovets Ad), Borovets, Bulgaria

Hotel Ores Boutique 5* - Банско

0.0

Хотелот Ores е нов ултра модерен 5* хотел лоциран во Банско на само 2 минути од гондола

Location: Bansko, Bulgaria

Apartments Pirin Golf 4* - Разлог

0.0

Спа центар,термална зона, внатрешен и надворешен базен, планинска сауна, инфрацрвена сауна,

Location: Pirin Golf and Country Club, Неофит Рилски, Razlog, Bulgaria

Hotel Pirin Golf & Spa 5* - Разлог

0.0

Локација: Хотелот "Пирин Голф и Спа" е најновиот хотел со 5***** во Банско, кој се наоѓа на 15 км

Location: Пирин Голф Хотел & СПА, Razlog, Bulgaria

Hotel Finlandia 3* - Пампорово

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:

превоз до

Location: Hotel Finlandia, Pamporovo, Bulgaria

Hotel Stenata 3* - Пампорово

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Во цената е вклучено ноќевање, појадок, остава за сопствена ски опрема,wi-fi.

Location: Apart Hotel Stenata, Pamporovo, Bulgaria

Hotel Redenka 3* - Разлог

0.0

Лоциран во Банско на околу 6 километри од ски лифтот, Redenka Holiday Club вклучува внатрешен базен,

Location: Redenka holiday club, Redenka Holiday Club, Razlog, Bulgaria

Hotel Stream Resort 3* - Пампорово

0.0

Stream Resort

е сместен во сликовитата борова шума во Пампорово. Нуди спој на

Location: Stream Resort, Pamporovo, Bulgaria

Hotel Grand 4* - Банско

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Цената вклучува: ноќевање со појадок и вечера на шведска масакористење на

Location: Grand Hotel Bansko, ulitsa "Glazne", Bansko, Bulgaria