Зима Боровец

  1. Home
  2. Зима Боровец
Filter
Filter × Close

Hotel Edelweiss 3* - Боровец

0.0

Хотел Edelweiss на гостите им нуди 24 часовна услуга на рецепција со перфектен калификуван

Location: Hotel Edelvays (Sokolets Borovets Ad), Borovets, Bulgaria

Hotel Victoria 3* - Боровец

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ ЦЕНИ :Цените се дадени најпрво по лице на ноќ, подоцна по структура на ноќ,

Location: Victoria Hotel, ulitsa "Borovets", Targovishte, Bulgaria

Hotel Ela 3* - Боровец

0.0

Хотел Ела,

кој се наоѓа во живописниот град

Боровец,

е на 50 метри

Location: ELA Hotel, Borovets, Bulgaria

Hotel Bor 3* - Боровец

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ ЦЕНИ :Цените се дадени најпрво по лице на ноќ, подоцна по структура на ноќ,

Location: Hotel Bor (Sokolets Borovets Ad), Borovets, Bulgaria

Hotel Sokol 3* - Боровец

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ ЦЕНИ :Цените се дадени најпрво по лице на ноќ, подоцна по структура на ноќ,

Location: Borovets, Bulgaria

Hotel Yastrebets 4* - Боровец

0.0

Локација

: на стаза, 3 км од центарот на Боровец Ексклузивен хотел со уникатна

Location: Hotel Yastrebets Wellness & Spa, Borovets, Bulgaria

Hotel Borovets Gardens 3* - Боровец

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Во цената е вклучено: употреба на базен, паркин (доколку има слободни места,

Location: Borovets, Bulgaria

Hotel Lion 4* - Боровец

0.0

Реновираниот

Хотел Лион, се наоѓа во помирен дел на

Боровец, и нуди затворен

Location: Hotel LION Borovets, Borovets, Bulgaria

Hotel Ice Angels 4* - Боровец

0.0

Хотелот се наоѓа на самата ски стаза, на 10 метри од лифтовите. Хотелот располага со
<br

Location: Hotel Ice Angels, ul. "Borovets", Borovets, Bulgaria

Hotel Radina's Way 4* - Боровец

0.0

Хотелот се наоѓа во Боровец, во центарот на старата шума. Хотелот располага со луксузни соби, лоби

Location: Hotel Radina's Way, Borovets, Bulgaria