Зима Банско

  1. Home
  2. Зима Банско
Filter
Filter × Close

Hotel Ores Boutique 5* - Банско

0.0

Хотелот Ores е нов ултра модерен 5* хотел лоциран во Банско на само 2 минути од гондола

Location: Bansko, Bulgaria

Hotel Bulgaria 4* - Банско

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Location: Wellness Hotel Bulgaria, ulitsa "Hristo Matov", Bansko, Bulgaria

Hotel Perun & Platinum 4* - Банско

0.0

Perun & Platinum Casino 4* се наоѓа на 500м од гондолата и 900м од историскиот центар на

Location: Platinum Hotel & Casino Bansko, ulitsa "Georgi Nastev", Bansko, Bulgaria

Hotel Winslow Infinity 3* - Банско

0.0

Хотелот е составен од 3 згради со заедничка градина, се наоѓа на 500 метри од гондолата. На својте

Location: Winslow Infinity, Bansko, Bulgaria

Hotel Orphey 4* - Банско

0.0

Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско на 5мин пешачење. Во него

Location: Bansko, Bulgaria

Hotel Vihren 4* - Банско

0.0

Хотелот Вихрен Палас се наоѓа на 800 м од гондолата, и 5 минути пешачење до центарот на Банско.

Hotel Belvedere 4* - Банско

0.0

Хотелот Belvedere Holiday Club 4*, се наоѓа на 540м од гондолата, и 860м од центарот на

Location: Belvedere Holiday Club, ulitsa "Yavor", Bansko, Bulgaria

Hotel Aspen 3* - Банско

0.0

Хотел Аспен Апарт 3* се наоѓа наспроти ски лифот во Банско, на 100 метра. Хотелот располага со

Location: Aparthotel Aspen, ulitsa "Strazhite", Bulgaria

Hotel Strazhite 4* - Банско

0.0

Хотел Стражите 4* се наоѓа на 500 м од гондолата и 1км до центарот на Банско. Составен од 3 спрата

Location: Strazhite Hotel - Half Board, ulitsa "Glazne", Bansko, Bulgaria

Hotel Green Life 4* - Банско

0.0

Модерен хотел во прекрасно опкружување. Располага со ресторан, бар, конференциски сали, собна

Location: Green Life Ski & Spa Resort Bansko, ulitsa "Kosherinata", Bulgaria