Залив Пагаситикос

  1. Home
  2. Залив Пагаситикос
Filter
Filter × Close

Protessilaos Hotel 3* - Неа Анхиалос

0.0

Хотелот е семеен хотел сместен на плажата Неа Анхиалос, на 30 метри од брегот, во непосредна близина

Villa Iren - Кала Нера

0.0

Оваа вила е лоцирана во самиот центар на Кала Нера на 100 метри од плажата..Студијата 02 и 03 се

Location: Hotel Iren, Kala Nera, Greece

Villa Olympian - Кала Нера

0.0

Оваа преубава вила се наоѓа во мирна улица во самиот центар на Кала Нера. Локацијата и е 100 метри

Location: Cannot determine address at this location.