Евиа

  1. Home
  2. Евиа
Filter
Filter × Close

Hotel Themis - Едипсос

0.0

Вила Темис или Хотел Темис  има одлична локација во градот Едипсос. На 150м од плажа и на 5 минути

Villa Rex - Едипсос

0.0

Вилата се наоѓа во центарот на Едипсос, на 100 метри од термалните извори. Програма 1. Ден.

Villa Nikos - Пефки

0.0

Евија е најголем остров во Егејското море и втор по големина Грчки остров ( после Крит). Главниот

Aparthotel Kerasioti - Пефки

0.0

Евиа е најголем остров во Егејското море и втор по големина Грчки остров ( после Крит). Главниот

Villa Fedra - Пефки

0.0

Евија е најголем остров во Егејското море и втор по големина Грчки остров ( после Крит).
<br

Villa Hrisi - Пефки

0.0

Вилата се наоѓа на 50 метри од море. Располага со двокреветни и трокреветни студија опремени со

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Valkaniotis - Едипсос

0.0

Вилата се наоѓа на 100 метри од море на блага угорница. Поседува двокреветни студија со кујнски дел,

Location: Valkaniotis Apartments, Ermou, Loutra Edipsou, Greece

Villa Katerina II - Едипсос

0.0

Вилата се наоѓа на 300 метри од море. Располага со двокреветни и трокреветни студија опремени со

Location: Studios Katerina, Loutra Edipsou, Greece

Villa Kyprianos - Едипсос

0.0

Вилата се наоѓа на 200 метри од море, и 500 метри од шеталиштето во Едипсос. Во нејзина близина има

Location: KYPRIANOS ROOMS-TAVERN, Loutra Edipsou, Greece

Villa Fei - Пефки

0.0

Вила

ФЕИ

се наоѓа во центарот на местото Пефки, на самото шеталиште покрај

Location: Cannot determine address at this location.