Грција

  1. Home
  2. Грција
Filter
Filter × Close

Barbara Studios - Скала Потамиа

0.0

Каде зеленилото од планината се вклопува со бескрајното синило на  Егејот, на само 100 чекори од

Villa Afroditi - Нидри

0.0

Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој

се наоѓа јужно од Крф и североисточно од

Villa Andromeda - Пефкохори

0.0

Вила Андромеда

се наоѓа на околу 160 м од плажа сместена е во Пефкохори. Вилата нуди

House La Plage - Неа Флогита

0.0

Куќа „La Plage“ е лоцирана во новиот дел на Неа Флогита, прва линија море, на сама плажа.

Apartments Medditeran - Неа Модања

0.0

Aпартмани "MEDITERAN" - Неа МодањаБесплатно сместување за 3то и

4то

лице во

Villa Magda - Пефкохори

0.0

Вила “Magda”, се наоѓа на околу 70m од плажа, во центар на Пефкохори, во уличка која води до плажа,

Villa Memphis - Калитеа

0.0

Вила Мемфис се наоѓа во самиот центар на Калитеа на пешачката зона, опкружена со голем број на

Villa Fotis - Велика

0.0

Вилата се наоѓа на 100 метри од на главната улица и плажата. Одговара за фамилија со деца. Располага

Villa Tzouli I - Јерисос

0.0

уќа “Tzouli1” се наоѓа на одлична местоположба, на само 80 метри од плажата. Капацитетите се над

El Greco 2* - Родос

0.0

Локација: Хотелот се наоѓа во градот Родос, на 200м. од плажата Елли и 2км од плажата Иксиа.