Велигден Автобус

  1. Home
  2. Велигден Автобус
Filter
Filter × Close

Халкидики - 22.04 - 25.04.2022

0.0

Период: 22.04-25.04.2022 – 3 НоќевањаПрограма на патувањето: 22.04.2022 – Петок – Собир на

Чешме - 21.04 - 26.04.2022

0.0

Атрактивното и светски познатото летувалиште Чешме е најзападниот приморски град во Турција,

Lisbon - 22.04 - 27.04.2022

0.0

22.04.2022 - петок) СКОПЈЕ - ЛИСАБОН Состанок на патници на аеродромот 2 часа пред полетување.

Тирана (Драч & Валона & Саранда) - 23.04 - 25.04.2022

0.0

1 ден: 23.04.2022 Сабота

/

Битола – Круја -Тирана – Драч Поаѓање за Круја и

Hotel Aqualina 4* - Охрид

0.0

Хотел Аквалина се наоѓа во туристичката населба Св.Стефан оддалечен 6 км од центарот на Охрид на

Location: Hotel Aqualina, Boulevard Saint Naum of Ohrid, Sveti Stefan, North Macedonia

Hotel Laki & Spa 4* - Св. Стефан

0.0

На 250 метри од езерото во тивката населба Свети Стефан хотелот нуди внатрешен и надворешен базен,

Location: Laki Hotel & Spa, Ohrid, North Macedonia

Tuscany - 21.04 - 26.04.2022

0.0

Тоскана многумина ја сметаат за најубавиот дел од Апенинскиот Полуостров поради нејзините 120

Location: Tuscany, Italy

Крф за Велигден - 22.04 - 24.04.2022

0.0

Крф

е преубав остров на делот на Јонскиот архипелаг во Грција, со бујна вегетација,

Location: Corfu, Greece

Jordan & Petra - 17.04 - 25.04.2022

0.0

(17.04.2022) - Скопје-Истанбул-Аман Состанок на патниците нa Скопскиот Аеродром во вчерните

Location: Petra, Jordan

Plitvički Ezera (Saraevo & Jajce & Zagreb) - 29.04 - 03.05.2022

0.0

ПЛИТВИЧКИ ЕЗЕРА САРАЕВО – ЈАЈЦЕ – БИХАЌЗАГРЕБ 1 ден 29.04.2022<br

Location: Opatija, Croatia