Будва

  1. Home
  2. Будва
Filter
Filter × Close

Villa Sara - Будва

0.0

Вила ” САРА ”

на 400-500 м. од Словенска плажа, располага со: 1/2 и 1/3 студија, опремени

Apartments Nikolic - Будва

0.0

Вилата е лоцирана во центарот на Будва (во близина на бензинската пумпа ЕКО), на 5 мин. пешачење до

Apartmani Jovan 4* - Будва

0.0

Апартманите ЈОВАН -Будва, категоризиран со 4* располага со модерно опремени едноспални и двоспални

Garni Hotel MB 3* - Будва

0.0

Хотел ,,Garni Hotel MB” 3*е удобен хотел сместен во центарот на Будва, на само 350 метри од морето,

Vila Šišević - Будва

0.0

Вила ”ШИШЕВИЌ”на идеална местоположба,

на околу
<br

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Vukmanovic - Будва

0.0

Будва е нај атрактивното место на Јадранскиот брег. Будва изобилува со долги песочни плажи со вкупна

Location: Cannot determine address at this location.