Бугарија Останато

  1. Home
  2. Бугарија Останато
Filter
Filter × Close

Apartments Pirin Golf 4* - Разлог

0.0

Спа центар,термална зона, внатрешен и надворешен базен, планинска сауна, инфрацрвена сауна,

Location: Pirin Golf and Country Club, Неофит Рилски, Razlog, Bulgaria

Hotel Pirin Golf & Spa 5* - Разлог

0.0

Локација: Хотелот "Пирин Голф и Спа" е најновиот хотел со 5***** во Банско, кој се наоѓа на 15 км

Location: Пирин Голф Хотел & СПА, Razlog, Bulgaria

Hotel Redenka 3* - Разлог

0.0

Лоциран во Банско на околу 6 километри од ски лифтот, Redenka Holiday Club вклучува внатрешен базен,

Location: Redenka holiday club, Redenka Holiday Club, Razlog, Bulgaria

Cornelia Boutique & SPA 4* - Разлог

0.0

Cornelia Boutique & SPA нуди стилски спа услуги, само 200 метри од голф теренот во Разлог. Тука,

Location: Cornelia Boutique Hotel & SPA, Bansko, Bulgaria

Rhodopi Home 4* - Чепеларе

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:

превоз до гондолата.

ЦЕНИ :Цените

Location: Rhodopi Home, улица „Перелик, Chepelare, Bulgaria