Атос

  1. Home
  2. Атос
Filter
Filter × Close

Hotel Akti 4* - Уранополис

0.0

Хотелот Акти ****

на 20 метри од песочна плажа.Има подземен премин до прекрасната плажа

Elisavet Apartments - Јерисос

0.0

Вилата “ЕЛИСАВЕТА“

е убава , стандардно опремена вила и се наоѓа на 30 метри од плажа.

Villa Yotis - Јерисос

0.0

Вилата “ЈОТИС“

е убава , стандардно опремена вила и се наоѓа на 20 метри од плажа. Секој

Villa Avramidis - Јерисос

0.0

Вилата “АВРАМИДИС“ е убава , стандардно опремена вила и се наоѓа на 80 метри од плажа. Секое студио

Villa Kostas - Јерисос

0.0

Вила Костас се наоѓа на одлична локација на само 50 метри од прекрасната песочна плажа, а во многу

Villa Lena - Неа Рода

0.0

На околу 100 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на третиот крак Атос, се наоѓа

Villa Tzouli I - Јерисос

0.0

BLACK FRIDAY (24.11.2023-27.11.2023) попуст – 30 % за целосна уплата
<br

House Atina - Јерисос

0.0

Куќа “Atina” се наоѓа на добра местоположба, на само 150 метри од прекрасната песочна плажа, на

Villa Vaia - Јерисос

0.0

40.398902, 23.880482 BLACK FRIDAY (24.11.2023-27.11.2023) попуст – 30 % за целосна

Location: Vaia Apartments, Ierissos, Greece

Villa Evangelia - Јерисос

0.040.399252, 23.880963 BLACK FRIDAY (24.11.2023-27.11.2023) попуст – 30 % за целосна