Filter × Close

Hotel Galeb 3* - Струга

Идеално лоциран на брегот на Охридското езеро во Струга на само 50м од плажата и 500м од центарот на

Hotel Fiore 3* - Голем

Хотел Фиоре се наоѓа во Голем Драч на

50м од плажа. Хотелот има климатизирани 1/2 , 1/3 и

Hotel Denta 3* - Валона

Сместен во Валона, во областа  Радима, на само 100 метри од сопствена одлично уредена плажа хотелот

Hotel London 3* - Велипоје

Хотел “London” е одалечен 100тина метри од море. Објектот во својата содржина нуди: рецепција,

Camp Buljarica - Петровац

КАМП БУЉАРИЦА – ЦРНА ГОРА 2021 Кампот е лоциран во градот Буљарица, кој е оддалечен од Будва само

Villa Clara - Ксамил

Вила Клара се наоѓа на 80м од преубавата песочна плажа и на 200 метри од центарот на Ксамил. Сите

Zeus Apartments - Ипсос

Вила Зевс се наоѓа на околу 400 метри од плажа, сместена во мирен амбиент во доста мирен дел од

Hotel Katalea - Валона

Хотелот се наоѓа на 200 метри од Калаја плажата, оддалечен на 6 километри од центарот на Валона кон

Hotel Sileks 4* - Охрид

Хотел Силекс се наоѓа во туристичкиот комплекс Св.Стефан, оддалечен 4км од центарот на Охрид, на

Villa Marina - Врасна

Вила МАРИНА – апартмани на сама плажа,со поглед према море, на поткачено приземје.Вилата располага

Villa Mistral - Калитеа

Вила Мистрал се наоѓа во мирниот дел на Калитеа на 5-7 мин. од плажа, во непосредна близина на вила

Orama Studios - Скала Сотира

Вила Орама Студиос е лоцирана во Скала Сотира на самата плажа . Вилата располага со 1/2, 1/2+1

Elisabeth Studios - Скала Потамиа

Вила ЕЛИЗАБЕТ Студиос е лоцирана во Скала Потамија на самата плажа Голден бич. Вилата располага со

Mark & Joanna Studios 3* - Периса

MARK & JOANNA STUDIOS – PERISA се наоѓаат на само 5 мин пеш до централниот дел на Периса, и 300

Apartments Kovac - Улцињ

Апартмани Корачсе лоцирани на околу 1200м – 1500м. од најпознатите плажи во

Apartments Lana - Сутоморе

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ, во еден од најубавите делови од Јадранското

Hotel Mizo 4* - Охрид

Комплексот МИЗО се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, во близина на старата рибарска населба

Villa Caccia - Валона

Вила Кача – Валона Вила Кача се наоѓа на само 100м. од Лунго Маре – плажата, располага со студија

Villa Gallini - Полихроно

Вила Галини се наоѓа во Полихроно, покрај плажа, идеална за оние кој сакаат реалксиран одмор.

Villa Nimfa - Лонгос

ВИЛА НИМФА – 30 метри од плажа – ЛОНГОС (Селианитика) Вилата НИМФА

е оддалечена на 30

Villa Porto - Пефкохори

Вила ПОРТО, како што кажува самото име на вилата асоцира дека е во близина на малото пристаниште во

Blue Sapphire - Неа Потидеа

Вилата се наоѓа на неколку чекори од плажа, веднаш до хотелот Елпиники на јужниот дел на Неа

Aparthotel Rochela - Саранда

Вила Рошела Саранда Б кат – (10 м од море) е сместена во најатрактивниот дел од Саранда, во

Villa Stella - Пефкори

Вила Стела се наоѓа во првиот ред на сама плажа во Пефкохори и сите соби имаат поглед кон море.

Enad Apartments - Ксамил

Вила Енад се наоѓа во Ксамил, на 250м. оддалеченост од плажа, на мирни и тивка локација. Опкружена

Villa Reni & Risi - Ксамил

Вила Рени се наоѓа во Ксамил, на мирна и атрактивна локација – на само 150 м. од Бела Виста плажата

Villa Bexheti - Ксамил

Вила Беџети се наоѓа во Ксамил, на само 2 мин. пешачење до познатата Paradiso Beach, во непосредна

Villa Fadil - Ксамил

Вила Фадил се наоѓа во строгиот центар на Ксамил, на само 50м. од најпозната плажа Бора Бора, во

Hotel Olympiada 3* - Врахос

Хотел Олимпиjада се наоѓа во Врахос, прв ред, лоциран на сама плажа. На своите гости им нуди мирен и

Villa Pavlos - Скијатос

Вила Павлос: Скијатос лето 2021 Вила Павлос се наоѓа во мирниот дел во градчето Скијатос, на само

Villa Murati - Ксамил

Вила Мурати се наоѓа во Ксамил, на само 70м. од најубавата плажа во Ксамил – GUVET  и 100м. од BORA

Villa Voula - Лептокарија

Вила ВУЛА ЛептокаријаЛептокарија е туистичка дестинација на Олимписката Ревиера. Местото располага

Apartments Nikolic - Будва

Апартманите се лоцирани во центарот на Будва (во близина на бензинската пумпа ЕКО), на 900. од

Apartmani Jovan 4* - Будва

Апартманите ЈОВАН – Будва категоризиран со 4* располага со модерно опремени едноспални и двоспални

Hotel Iliria 4* - Саранда

Сместен на брегот на плажата, Hotel Iliria

има

ресторан


<br

Hotel Titania 3* - Саранда

Одликувајќи се со локација

до

плажа во Саранда

хотелот нуди

Hotel Onorato 3* - Валона

Лоциран

на само 50 метри од плажата

во Валона,

Hotel Oronato

Hotel Yaren - Авша

Хотелот ЈАРЕН, се наоѓа во центарот на островот Авша покрај самото шеталиште и на 50м. од плажа.

Aparthotel Catuk - Авша

Сите сместувачки капацитети се наоѓаат  во центарот на островот Авша, на само 50 m.  од плажа.

Garni Hotel MB 3* - Будва

Категоризиран како хотел со 3 ѕвезди, “Garni hotel MB” им нуди на своите гости идеален одмор, на

Villa Joy - Ксамил

“Џој” е одалечена на 600 метри од плажа. Вилата има голем и убав двор со скара на располагање на

Zace Studios 3* - Ксамил

Вила “Заче”

е одалечена на 100 метри од плажа во центарот на Ксамил, опружена со зеленило

Hotel Grbalj 3* - Будва

Мал фамилијарен хотел во центарот на Будва, во близина на општината и автобуската станица и

Villa Bonita - Будва

Вила ”БОНИТА”

на 400-500 м. од Словенска плажа, располага со: 1/2 и 1/3 студија, опремени

Villa Angela - Будва

Во срцето на Јадранскиот брег на Црна Гора ве чека

Будва

– бисерот на

Villa Salla - Ксамил

Вила Сала лоцирана во Ксамил се наоѓа на 300м од плажа, до плажа има 5мин пешачење,располага со двор

Villa Fani - Ксамил

Вила Фани се наоѓа на 300м од плажа, располага со 4 соби, двокреветни или трокреветни, оптемени со

Hotel BIP 2* - Будва

Хотел

”БИП” 2*

реновиран во 2019 год., со идеална

Hotel KoSmira 3* - Голем (Драч)

Во јужниот дел на Јадранскиот брег, на 14км од Драч, се наоѓа туристичкиот центар

Голем.

Villa Stefi - Ксамил

Студија и апартмани ”СТЕФИ” се наоѓаат на 80 м од прекрасната песочна плажа Бела Виста

на

Apartments Mario - Ксамил

Вила

"Mario"

се наоѓа на помалку од

100мили

Villa Lina - Саранда

Вила "Lida" се наоѓа на околу 70м од плажа во центарот на Саранда, каде што започнува шеталиштето и

Hotel Primavera 3* - Валона

Хотел

"Pimavera"

се наоѓа на сама плажа во центар на Валона на шеталиштето,

Villa Camellia - Валона

Вила „Camellia“ се наоѓа на 200м од градската песочна плажа на Валона и во непосредна близина на

Aparthotel Idi - Валона

Апартхотел „IDI“ се наоѓа на околу 80-90м од градската песочна плажа на Валона и на почетокот на

Velissarios Studios - Врахос

Вила Велирасиос се наоѓа во Врахос

на помалку од 50 метри оддалеченост од плажа. Вилата

Hotel Ancora Lux 3* - Чањ

На само 250 метри од плажата веднаш до Хотел Бабовиќ се наоѓа новоотворениот хотел Анкора Лукс кој

Pearl Beach Resort 4* - Чањ

PEARL BEACH RESORT 4*

е атрактивен туристички комплекс, сместен на самата обала
<br

Hotel Vile Oliva 4* - Петровац

Петровац е погодно лоциран во средината на црногорскиот брег и во близина на сите важни дестинации,

Hotel Zlatibor 3* - Чањ

Чањ е мало туристичко место лоцирано помеѓу Петровац и Бар, со прекрасна плажа со камчиња долга

Hotel Shumadija 2* - Бечичи

Hotel Shumadija Rafailovici

2*

се наоѓа во Бечичи, на 2км од плажата Dukley и

Hotel Pela 3* - Охрид

Хотелот Пела сместен на брегот на Охридското Езеро, на 4км од градот во тивка инспиративна борова

Villa Avra - Сарти

Положба:

Куќа „Авра“ се наоѓа во стариот, централен дел на Сарти. Оддалечена е околу 50

Hotel Grand Gold 4* - Кумбургаз

Кумбургаз е малечко градче, на 60км од Истанбул, кој ќе ве купи со својот шарм и медитерански

Aparthotel Anna - Ксамил

Вила Ана се наоѓа на 60м од градската плажа во Ксамил. Вилата располага со

1/3, 1/4 и

Hotel Park 3* - Будва

Hotel Park 3* Budva

:

сместен е во изобилство на зеленило кое на гостите им

Mialti Apartments - Радиме

Апартмани Мјалти Сместувачките единици се наоѓаат на 10-50 метри од плажа, зад ресорт БОЈО. Во

Mialti Apartments - Валона

Апартмани Мјалти Сместувачките единици се наоѓаат на 50 метри од плажа, зад пицеријата Лунгомаре,

Apartments Metaj - Валона

Апартмани Метај Објект кој се наоѓа на 20 метри од плажа, веднаш покрај Лунгомаре, во мирен дел

Redzepi Studios - Валона

Објект кој се наоѓа на околу 150 метри од Лунгомаре, на 500 метри од центарот на Валона.

Villa Dina - Амудиа

ВИЛА ДИНА - АМУДИА Вила Дина се наоѓа на 90m од плажа, на 4 мин пешачење. Се наоѓа на почетокот

Hotel Popova Kula 3* - Демир Капија

Хотелот „Попова Кула“ Ви нуди незаборавно искуство со своите 33 соби, секоја именувана според

Лебедово Езеро - Смолари

На самиот пат кој води до с.Смолари и неодоливите Смоларски водопади, во подножијето на недопрената

Pasific Hotel 3* - Чешме

Атрактивното и светски познатото летувалиште Чешме е најзападниот приморски град во Турција,

Saatli Hotel 3* - Чешме

Атрактивното и светски познатото летувалиште Чешме е најзападниот приморски град во Турција,

Hotel Kerman 2* - Чешме

Атрактивното и светски познатото летувалиште Чешме е најзападниот приморски град во Турција,

Villa Alvin - Саранда

Вила Алвин - Саранда Саранда е град во Jужна Албанија, сместен покрај брегот на Јонското Море.

Villa Garden Veli - Ксамил

Вила Гарден Вила Гарден се наоѓа на помалку 100м од најблиската песочна плажа. Вилата

Hotel Tino 4* - Охрид

Хотелот Тино лоциран на прва линија на брегот на Охридското езеро, нуди удобно сместување со

Villa Ana Marija - Дурачка Река

Локација : Дурачка Река, на 3 км од Крива Паланка Незаборавно уживање во прекрасна природа, двор

Old City House - Охрид

Лоцирани во стариот дел на градот, под Антички Театар овој објект располага со 5 апартмани – нови,

Hotel Molika 3* - ПелистерХотелот се наоѓа на Баба планина во Националниот парк Пелистер. Самата местополжба на

Ски Билет - Попова Шапка & Копанки

Напомена: При купување на секој билет се наплатува кауција во износ од 150 денари. Средствата од

Hotel Maiva 4* - Св. Стефан

Хотел Маива, категоризиран како Хотел со 4 ѕвезди, е нов објект, кој се наоѓа во туристичката

Hotel Slavija 2* - Попова Шапка

Хотел Славија е хотел од "Б" категорија сместен во подножјето на планината Шара на надморска

Хотел Сириус 4* - Струмица

Хотел Сириус Спа и Велнес-Струмица е лоциран во Југоисточниот регион на Република Македонија, во

Hotel Scardus 4* - Попова Шапка

Хотелот Скардус нуди релаксација и удобност во сите сезони. Зимската убавина, фасцинантната природа,

Hotel Blue World 4* - Кумбургаз

Истанбул! Местото што ги исполнува сите желби на светот и ви ги отвора портите кон непроценлива

Kalemi’s Beach Hotel 3* – Саранда

Хотел Kalemi’s Beach and Hotel 3*

сместен е само на неколку чекори од приватна плажа во

Hotel Mia's Favorite 4* - Маврово

Лоциран на елевација од 1200 метри, со спектакуларен, панорамски поглед на мавровското езеро ве

Hotel Izgrev Spa & Aquapark 5* - Струга

На ова парче рај на земјата, помеѓу прекрасната борова шума, на брегот на Охридското езеро се наоѓа

Hotel Tino 4* - Св.Стефан

Сместен на брегот на Охридското Езеро, хотелот Тино Свети Стефан нуди бесплатен wi-fi, бесплатна

Hotel Atva Residence 4* - Долно Добреноец

“Аtva Residence Hotel”

e модерен хотелски комплекс, изграден во 2019 година и уреден по

Hotel Bistra 4* - Маврово

Хотелот Бистра е сместен во подножјето на планината Бистра, близу до Мавровското езеро и три жичари,

Hotel Arena 3* - Попова Шапка

Хотел Арена се наоѓа на прва линија пред ски патеките, располага со вкупно 33 соби и апартмани и

Hotel Aura 4* - Охрид

Во непосредна близина на градот, а сепак притаен меѓу Галичица и Охридското езеро, како да ги

Hotel Marin Princess 5* - Кумбургаз

Кумбургаз е место каде што можете да најдете буквално се што е потребно за добар одмор и

Villa Diamond - Ксамил

Вила Дајмонд

се наоѓа во Ксамил на 200 м од плажа и на 500м од центарот на градот.

Location: Villa Diamond, Ksamil

Hotel Diamond City 3* - Кумбургаз

Хотели и одморалишта на Дијамант Сити е одличен избор за сместување во Кумбургаз. Овој модерен

Hotel Millenium Palace 4* - Охрид

Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот

Location: Millenium Palace, Kej Makedonija, Ohrid, North Macedonia

Hotel Aqualina 4* - Охрид

Хотел Аквалина се наоѓа во туристичката населба Св.Стефан оддалечен 6 км од центарот на Охрид на

Location: Hotel Aqualina, Boulevard Saint Naum of Ohrid, Sveti Stefan, North Macedonia

Hotel Desaret 3* - Пештани

Хотел Десарет се наоѓа на 12км од Охрид, во туристичката област Пештани. Хотелското сместување е

Location: Desaret, Hotel Desaret, Peshtani, North Macedonia

Hotel Sky Corner 3* - Охрид

Sky Corner

eградски хотел и поради ваквата структура, локацијата

Location: Sky Corner, 7-mi Noemvri, Ohrid, North Macedonia

Hotel Luxury 4* - Ксамил

Хотелот Luxury се наоѓа во Ксамил на 150м од плажа. Опкружен со зеленило и нуди преубав поглед кон

Location: Hotel Luxury, Ksamil, Albania

Hotel Driloni 3* - Ксамил

КСАМИЛ Ксамил е мало крајбрежно селце во јужна Албанија, спротивно од северниот крај каде што се

Location: Hotel Driloni, Ksamil, Albania

Hotel Konak 2* - Попова Шапка

„Конак“ – Попова Шапка е модерен планински објект базиран на традиционален изглед. Сместен е на Шар

Location: Cannot determine address at this location.

Aparthotel Decauville 2* - Геракини

Апарт-хотел „Декавил“ се наоѓа на влезот во Геракини, оддалечен е околу 50 метри од најубавиот дел

Location: Decauville Hotel, Gerakini, Greece

Hotel Montenegro 2* - Струга

Мал семеен хотел сместен на 200 метри од женска плажа во Струга, нуди 1/2 соби со брачен кревет или

Location: Hotel Montenegro, Dimche Kovacheski, Struga, North Macedonia

Hotel Korab 4* - Трница

Во срцето на Горна Река, меѓу високите Кораб, Шара и Бистра, кај многуте расфрлени планински рекички

Location: Комплекс Кораб Трница, Trnica, North Macedonia

Hotel Drim 4* - Струга

Сместен на самиот брег од Охридското езеро и реката Црни Дрим, во срцето на градот Струга, Хотел

Location: Hotel Drim, Struga, North Macedonia

Hotel Mal Sv. Kliment 4* - Охрид

Оваа мала приватна хотел - винарија е сместена во близина на влезот во стариот дел од градот

Location: Cannot determine address at this location.

Aurora Resort & Spa 5* - Берово

Изграден од природни елементи, со употреба на вулкански камен и дрво, оплеменет со различни видови

Location: Aurora Resort & Spa, Berovsko Lake-Ablanica-Berovo, Berovo, North Macedonia

Hotel Manastir 4* - Берово

Хотел Манастир се наоѓа на излезот од Берово, на 5 км одалеченост од езерото. Хотелот располага со

Location: Hotel Manastir Berovo, Berovo, North Macedonia

Hotel Lake View 3* - Отешево

Препознатлив по снимањето на сит ком серијата Преспав, во срцето на Галичица и непосредно до еден од

Location: Cannot determine address at this location.

Hotel LaTerazza - Стар Дојран

Хотелот е лоциран во непосредна близина на езерото и нуди прекрасен поглед на истото, вклучително

Location: Hotel „Laterrazza“, Dojran, North Macedonia

Hotel Belvedere 4* - Св. Стефан

Хотел Белведере е сместен во борова шума во населбата Св. Стефан, на 4 км од Охрид и 100 метри од

Location: Hotel Belvedere, Sveti Stefan, North Macedonia

Hotel Laki & Spa 4* - Св. Стефан

На 250 метри од езерото во тивката населба Свети Стефан хотелот нуди внатрешен и надворешен базен,

Location: Laki Hotel & Spa, Ohrid, North Macedonia

Hotel Bellevue 4* - Охрид

Непоредно до Хотел Метропол во склоп на ресортот на приватна плажа која се протега вдолж 500 метри е

Location: Hotel Bellevue, Ohrid, North Macedonia

Hotel Metropol 4* - Охрид

Еден од најстарите ресорти во Охрид на извонредна локација помеѓу зеленилото од Галичица, синилото

Location: Metropol Lake Resort, Ohrid, North Macedonia

Hotel Filip 4* - Коњско

Ребрендираниот хотел на Тутунски Комбинат нуди извонредна мирна локација блиску до градот и до

Location: Hotel Filip Ohrid, Ohrid, North Macedonia

Hotel Makpetrol 4* - Струга

Лоциран на 100 м до Манастирот Калишта во областа Елен Камен, хотелот Макпетрол нуди надворешен

Location: Hotel Makpetrol, Кеј Борис Кидрич, Struga, North Macedonia

Hotel SU 3* - Охрид

Оддалечен на 8 минути пешки од центарот на мирна локација во прва линија од езерото хотелот СУ им

Location: Su Hotel, Ohrid, North Macedonia

Hotel St. Naum 3* - Свети Наум

Лоциран до еден од најубавите манастири во Европа, хотелот Св. Наум нуди соби со поглед на самиот

Location: Hotel St. Naum, Р501, Ljubanishta, North Macedonia

Hotel Dva Biseri 4* - Лагадин

Мал интимен хотел сместен непосредно покрај прекрасната плажа во Лагадин, со сопствена приватна

Location: Hotel Dva Bisera, Lagadin, North Macedonia

Villa Akakia - Псакудиа

Villa AKAKIA во непосредна близина на морето на 150 m оддалеченост, со убаво уреден двор со сенка од

Location: Akakia Apartments, Psakoudia, Greece

Villa Janis - Лептокарија

ЛАПТОКАРИЈА – ВИЛА ЈАНИС ВИЛА ЈАНИС се наоѓа во Лептокарија, во централниот дел на градот во

Location: Cannot determine address at this location.

Nikiti Club Apartments - Никити

Вила Никити Клуб, е бивши хотел Торонеос, кој е реновиран и пренаменет во апартманско сместување.

Location: Toroneos Hotel, Egialou, Sithonia, Greece

Real Apartments - Полихроно

Вила Reall Apartmani се наоѓа на 200м од плажа, во центарот на Полихроно, уличката која од црвата се

Location: Villa Real Apartment, Polychrono, Greece

Aparthotel Poseidonio - Полихроно

Вилата Поседонио се наоѓа на 120м од плажа, во центарот на Полихроно,

располага со 1/2

Location: Hotel Poseidonio, Polychrono, Greece

Villa Maria - Млини

ВИЛА МАРИЈА има

1/2, 1/3 студија и 1/2+2 апартман

на 180 - 190 м. од плажа,

Location: Mlini, Croatia

Villa Vlasić - Млини

ВИЛА ВЛАШИЌ има

1/2, 1/3 и 1/3+1 студија

на 180 - 190 м. од плажа, опремени

Location: Mlini, Croatia

Villa Oscar - Калитеа

КАЛИТЕА вила ОСКАР ЛЕТО 2021 Вила ОСКАР

се наоѓа во централниот дел на Калитеа, на

Location: Villa Oscar, Eparchiaki Odos Paliouriou-Afitou, Kallithea, Halkidiki, Greece

Villa Sofia - Ханиоти

Вилата се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, одалечена 80 метри од плажа. Располага со трoкреветни

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Hristos - Полихроно

Вила ХРИСТОС

- се наоѓа на 300 метри од плажа во мирно опкружување. Вилата располага со

Location: Polichrono, Halkidiki, Greece

Villa Partenis - Пефкохори

Вила ПАРТЕНИС

се наоѓа на околу 120 метри од плажа над супермаркетот Масутис. Комплексот

Location: Partenis, Pefkochori, Greece

Villa Thalassa - Пефкохори

Вила ТАЛАСА

се наоѓа на околу 40-50 метри од плажа. Располага со трокреветни студија со

Location: Thalassa Studios, Pefkochori, Greece

Villa Olga - Парга

ВИЛА ОЛГА

се наоѓа на 70м од малата градска плажа и на само неколку минути од центарот.

Location: Parga, Greece

Villa Sifakis - Парга

ВИЛА СИФАКИС

е една од најубавите вили во Парга, се наоѓа во центарот на Парга,

Location: studio Sifakis, Parga, Greece

Villa Elpidas - Парга

ВИЛА ЕЛПИДА

се наоѓа во центарот на Парга (стариот дел) на 300 метри од градската плажа и

Location: Vila Elpida, Parga, Greece

Villa Lemonа - Парга

ВИЛА ЛЕМОНИ

се наоѓа во центарот на Парга над црквата, располага со двокревети и

Location: Villa Lemona, Parga, Greece

Villa Tzоuli I - Јерисос

Јерисос

е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој

Location: Villa Giuli, Ierissos, Greece

Villa Elvira - Неи Пори

ВИЛА ЕЛВИРА

се наоѓа на 120 метри од плажа. Расоплага со двокреветни, трокреветни и

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Hristos - Неи ПориВИЛА ХРИСТОС се наоѓа на 50 метри од плажа. Распoлага со трокреветни студија и

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Panagiota - Сарти

ВИЛА ПАНАЈОТА - САРТИ Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е

Location: Villa Panagiota, Sarti, Greece

Villa Maria - Калитеа

Вила Мариа се наоѓа во центарот на Калитеа, веднаш до паркот, на 500м одалеченост од море. Собите се

Location: Ξενοδοχείο Μαρία, Καπεταν Ηαπσα, Kallithea, Halkidiki, Greece

Villa Maria - Лименарија

Вилата се наоѓа во мирен дел на Лименарија, помеѓу главната улица и плажата. Од плажа е оддалечена

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Irini - Потос

Вилата располага со просторни студија и апартмани кои се наоѓаат до хотелот Потос кој ги дели базен.

Location: Irini, Potos, Greece

Villa Pepi's - Полихроно

Вилата се наоѓа на околу 350 метри од плажата во Полихроно и 150 метри од центарот. Поседува

Location: Vila Pepi`s, Polichrono, Greece

Villa Artemida - Лонгос

Вила Артемида се наоѓа во средината на Лонгос и е оддалечена 30 метри од морето и од првиот снек бар

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Aphrodite - Дионисис

Вилата се наоѓа во самиот центар на местото, на околу 120 метри од плажата. Поседува двокреветни

Location: Cannot determine address at this location.

Hotel Esperos - Трулос

Со поглед на живописниот залив Трулос, хотелот Есперос нуди одлични студиа со балкони за одлична

Location: Esperos Hotel, Troulos, Greece

Villa Maria - Неа Флогита

Вила МАРИА е лоцирана во центарот на Неа Флогита,во близина хотел Корфу, и на околу 50 м. од

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Litca II - Неа Флогита

Вила LITCA-2 е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата.

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Litca I- Неа Флогита

Вила Литца I е лоцирана во центарот на Неа Флогита, на околу 70 м. од плажата. Располага со   1/5

Location: Néa Flogitá, Greece

Villa Katarina LUX - Неа Флогита

Вила Катерина лукс е лоцирана во центарот на Неа Флогита, веднаш позади најголемата

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Vladimir - Саранда

Вилата “ Владимир “ се наоѓа во центарот на Саранда во непосредна близина на шеталиштето , на само

Location: Cannot determine address at this location.

Hotel Ozcam 2* - Кушадаси

Локација:Во близина на главната минибус станица и центарот од КушадасиПлажа:Оддалечен е 600 метри од

Location: Kuşadası, Aydın, Turkey

Villa Koralli - Лаганас

Вила Корали

се наоѓа на идеална локација во Лаганас, на околу 50м од плажата и на 2

Location: Koralli Studios Apartments, Laganas, Greece

Villa Macedonia - Порос

Вила Македонија е сместена на околу 50 метри од плажата и главниот плоштад на Порос во првата

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Zanza - Порос

ВИЛА ЗАНЗА - Порос Вилата Занза се наоѓа на само 20 метри од плажата и на 400 метри од центарот.

Location: Zanza bar, Poros, Greece

Villa Anastassios - Неи Пори

Вилата се наоѓа на околу 150 метри од плажата во Неи Пори. Има мал двор со зеленило и истата е

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Maggas - Неи Пори

Вилата Магас се наоѓа на 150м од песочната плажа, во убаво уреден двор. Внатрешната организираност и

Location: MAGAS, Nei Pori, Greece

Villa Spanos - Полихроно

Куќа „Спанос“ е лоцирана во центарот на Полихроно. Оддалечена е околу 150 метри од плажата. Веднаш

Location: Spanos Apartments, Polychrono, Greece

Villa Christina - Ханиоти

Куќа „Кристина“ е лоцирана во многу мирен и тивок дел на Ханиоти, на околу 500 метри од центарот и

Location: Christina Vila, Chaniotis, Greece

Dionisos Apartments - Дионисис

Куќа „Дионисиос“ е лоцирана на 40-50 метри од море и песочна плажа, во мирен дел на Дионисиос.

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Minas - Неа Флогита

Куќа „Минас“ е лоцирана кон крајот на Неа Флогита, на патот кој води кон Неа Модања. Оддалечена е

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Harris - Неа Флогита

Куќа „Харис“ е лоцирана централно во Неа Флогита, на шеталиштето кое се наоѓа на плажа, поточно, на

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Mina LUX - Ипсос

Вила Минас Лукс Вила „Минас Лукс“ се наоѓа на 150 метри од плажата и се состои од две згради.

Location: Cannot determine address at this location.

Hotel Hanioti 3* - Ханиоти

Лоциран веднаш до централниот плоштад во Ханиоти и на 70 метри од плажа , Hanioti Hotel нуди фитнес

Location: Hotel Hanioti, Chaniotis, Greece

Vila Šišević - Будва

Вила ”ШИШЕВИЌ” – на идеална местоположба, на околу 100 м од Словенска плажа. Располага со: 1/2

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Despina - Неи Пори

Вила Деспина се наоѓа на 100 тина метри од морето, со прекрасно уреден двор и располага со апартмани

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Elefteria - Олимпик Бич

Вила Елефтериа се наоѓа наспроти вила Акрополис во Олимпик Бич, на околу 150м од плажа, опкружена со

Location: Villa Elephteria, Olympiaki Akti, Greece

Villa Filipos - Лептокарија

Вила ФИЛИПОС се наоѓа во централниот дел на Лептокарија, на 20м. од вила Ерато. Вилата е оддалечена

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Dima - Лептокарија

Студијата Dima се наоѓаат на високо приземје од истоимениот објект во Лептокарија, лоциран на само

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Erato - Лептокарија

Вилата Ерато се наоѓа на главната улица I.Metaxa, која заврршува пред градската плажа и шеталиштето

Location: Villa Erato, Leptokarya, Greece

Villa Fei - Пефки

Вила ФЕИ се наоѓа во центарот на местото Пефки, на самото шеталиште покрај море.На приземје во

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Dimitra - Пефки

Вилата се наоѓа на одлична локација во централниот дел на Пефки. Сместена е во мирна улица на само

Location: Vila Dimitra, Pefki, Greece

Villa Cavo D' Oro - Пефки

Вилата се наоѓа во местото Пефки, на прва линија до море. Вилата располага со студија за сместување

Location: Cavo D'oro pizzeria, Pefki, Greece

Villa Iolkos - Едипсос

Вила

ИОЛКОС

е лоцирана во центарот на Едипсос, оддалечена е околу 200м од

Location: Iolkos Studios, 25th Martiou, Loutra Edipsou, Greece

Villa Margarita - Агиос Никитас

MARGARITI Rooms е еден од малкуте на број објекти, кои служат за сместување на туристи во

Location: Villa Margarita, Agios Nikitas, Greece

Villa Argiro - Агиос Никитас

Argiro Apartments со прекрасно уредениот двор исполнет со зеленило, преку кој излегува на главната

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Rigas - Нидри

RIGAS Apartments е одличен објект, лоциран во првата линија на Нидри. Од едната страна достапен

Location: Rigas Rooms and Studios, Nidri, Greece

Villa Spiros - НидриВилата Spiros има убав уреден двор и е лоцирана на влез во Нидри, на 150м од плажа, 1 км

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Philoxenia - Врахос

Оваа вила се наоѓа во мирниот дел од Врахос, повлечена од главната улица. Далечина од плажа 120

Location: Vrachos, Greece

Villa Argo - Врахос

Вилата

АРГО

е објект, лоциран на првата линија куќи изградени долж шеталиштето

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Mathina - Парга

Вилата  е убава куќа, лоцирана на десната страна на Парга во близина на патеката која води кон

Location: Villa Mathina, Parga, Greece

Villa Sirtaki - Сивири

Вила Сиртаки е лоцирана во во Сивири, на околу 50 метри од хотелот Џени и околу 200 метри од плажа.

Location: Cannot determine address at this location.

Apartments Sarizas - Сивири

Вила Саризас е лоцирана во Сивири на Касандра, Халкидики – Касандра. Истата е оддалечена 80 метри од

Location: Sarizas Apartments, Siviri, Greece

Apartments Flegos - Фурка

Villa Flegos е голем комплекс во форма на поврзани хациенди, кои во својот состав брои повеќе

Location: Apartments Flegos, Fourka, Greece

Villa Elektra - Пефкохори

Вилата се наоѓа покрај црквата, во непосредна близина на центарот, во мирниот дел на Пефкохори,

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Stasha - Полихроно

Вилата STASHA Apartments се наоѓа во централниот дел на Полихроно, на оддалеченост од околу 200

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Asimenia - Полихроно

Вила ASIMENIА се наоѓа во стариот дел на Полихроно во близина на центарот на ова туристичко место.

Location: Polichrono, Greece

Villa Vasilis - Скијатос

Куќа „Василис“ е лоцирана во исклучително мирен и убав дел на околу 500 метри од пристаништето. Има

Location: Skiathos, Greece

Villa Efi - Калитеа

Вила Ефи е лоцирана на 100 м. од центарот на Калитеа, во близина на црквата. Вилата е оддалечена на

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Nikiti Bay - Никити

Никити Беј Апартмани е изградена 2014год. a сите соби се со нов мебел 2018/2019год. Вилата е

Location: Cannot determine address at this location.

Sithonia Village - Геракини

SITHONIA VILLAGE – ГЕРАКИНИ Хотелот се наоѓа во Геракини , во пријатно зеленило, оддалечен на

Location: Sithonia Village Hotel, Poligiros, Greece

Villa Ana Sakis - Торони

Куќа „Ана Сакис“ е лоцирана на 20 метри од морето. Се преминува шеталиште (мала улица) за да се

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Papus - Сарти

Куќа „Папус“ е лоцирана во стариот дел на Сарти, на околу 50 метри од песочната плажа. Студијата се

Location: Vila Papus Sarti, Sarti, Greece

Villa Panоrаma - Сарти

Куќа „Панорама“ е лоцирана на средина помеѓу стариот и новиот дел на Сарти, и е прва линија на море

Location: Sarti Panorama Apartman, Sarti, Greece

Villa Flora - Торони

ВИЛА АПАРТМАН “ФЛОРА” ТОРОНИ Торони е мало место помеѓу Неос Мармарас и Порто Коуфо, на
<br

Location: Flora, Toroni, Greece

Villa Mia - Аспровалта

Вила Миа се наоѓа на 30 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има триплекс

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Leona - Аспровалта

Вила Леона се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Gerakina - Неа Врасна

Вила Геракина се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Janis - Неа Врасна

Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Rita - Неа Врасна

Вила Рита се наоѓа на 30 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Jorgos - Неа Врасна

Вила Јоргос се наоѓа на 70 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Todoros - Неи Пори

ВИЛА ТОДОРОС во стариот дел на Неи Пори, на 90 м. од плажа има 1 дуплекс апартман и шест 1/4 студија

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Gouzelis - Неи Пори

ВИЛА ГУЗЕЛИС Се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, наоколу 60 м. од плажа има5 дуплексапартмани кои се

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Vasilis - Неи Пори

ВИЛА ВАСИЛИС во центарот на Неи Пори на 70 метри од плажа. Располага со 1/3 и 1/4 студија на

Location: Vila Vasilis Nei Pori, Nei Pori, Greece

Villa Georgia - Неи Пори

ВИЛА ГЕОРГИЈА на сама плажа, располага со 1/4 студио, апартман 1/3 + 2 со поглед према море и

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Thunde - Неа Врасна

Вила ТУНДЕ на 150 м од плажа 1/2, 1/3 и 1/4 студија(со по два дупли кревети или 1 дупли и два

Location: Cannot determine address at this location.

Aparthotel Platanas - Лептокарија

Хотел Платанос - со убав двор, со 1/2, 1/3 и 1/4 (2 поединечни кревети и два кревети на спрат)

Location: Hotel Platanos, Leptokarya, Greece

Villa Lazos - Канали

ВИЛА ЛАЗОС – на околу 100 м. од плажа, располага со 1/2+2 аппартман (спална соба со 1 дупли + дневна

Location: Cannot determine address at this location.

Aparthotel Asteras - Амудиа

Апартхотел АСТЕРАС на околу 100 м. од плажа. Располага со 1/2, 1/3 (еден дупли и еден поединечен

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Ionio - Амудиа

Вила ИОНИО на околу 90 м. од плажа, со убав двор, располага со: 1/2, 1/2+1 (1 дупли и помошен

Location: Villa Ionio, Ammoudia, Greece

Villa Sirakgast - Врахос

ВИЛА СИРАГАСТ (прекрасна нова вила,втора година во употреба) на 40 м. од плажа, комфорни

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Exclusive - Сутоморе

ВИЛА ЕКСКЛУЗИВ

располага со двокреветни и со трокреветни соби опремени со клима

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Vukmanovic - Будва

Се наоѓа на 350 метри од Словенската плажа, односно 150 метри од поштата во Будва. Вилата располага 

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Palma - Бечиќи

ВИЛА ПАЛМА се наоѓа на 250м од плажа во непосредна близина на хотелот Бела Виста. Вилата

Location: Restaurant Palma, Bečići, Montenegro

Hotel Babovic - Чањ

На само 250 метри од плажата се наоѓа Хотел Бабовиќ кој располага со модерно опремени трокреветни

Location: Hotel Vila Babović, Čanj, Montenegro

Villa Scout & Scout I - Сутоморе

ВИЛА СКАУТ

располага со двокреветни, трокреветни соби и четворокреветни апартмани. Секоја

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Bogoevic - Сутоморе

ВИЛА БОГОЕВИЌ располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби. Собите на првиот и

Location: Cannot determine address at this location.

Villa ISI - Неа Потидеа

Вила

“ISI Lux”се наоѓа нa само

20m

oд плажа

односно пред

Location: Villa ISI, Nea Potidea, Greece

Hotel Ammon Garden 3* - Пефкохори

На само

100m од плажа

и 200m од центар е лоциран 3* хотел "Ammon Garden".<br

Location: Ammon Garden Hotel, Pefkochori, Greece

Villa Hristos - Сивири

Вила HRISTOS се наоѓа во центарот на Сивири, на најатрактивна локација, непосредно пред плажата.

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Gregory & George - Ханиоти

Објектот „Грегори и Џорџ“

се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, во непосредна близина

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Vergina - Ханиоти

Вила Вергина се наоѓа на 50м оддалеченост од плажа, во мирниот дел на Ханиоти во близина на бич

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Elena - Полихроно

Вила Елена се наоѓа на 20м од плажа, во строгиот центар веднаш на десната страна на споменикот на

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Natalia - Пефкохори

Вила Наталиа се наоѓа во срцето на Пефкохори, на 100  од пешачката зона, до плажа и до првиот

Location: Villa Natalia, Pefkochori, Greece

House Lithea - Неа Потидеа

Haus Litea

се наоѓа во Неа Потидеа на прва линија до плажа. Ова е првото населено

Location: Haus Lithea, Nea Potidea, Greece

Villa Janis - Калитеа

ВИЛА ЈАНИС – КАЛИТЕА Вила Јанис се наоѓа на главната улица наспроти познатиот ресторан Брики, т.е

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Ammos - Калитеа

АММОС АПАРТМАНИ - КАЛИТЕА Aммос Апартманите се од "B" категорија и се наоѓаат на шеталиштето во

Location: Ammos Apartments, Eparchiaki Odos Paliouriou-Afitou, Kallithea, Greece

Villa Thea - Калитеа

Вила Теа се наоѓа на прекрасна локација меѓу шеталиштето и плаѓата во Калитеа, на левата страна од

Location: Kallithea, Halkidiki, Greece

Villa Poppis - Калитеа

ВИЛА ПОПИС - КАЛИТЕА Вила Попис се наоѓа на самото шеталиште, т.е прва пешачка улица во строгиот

Location: poppis studios, Kallithea, Greece

Meropi Studios - Калитеа

ВИЛА МЕРОПИ - КАЛИТЕА Вила Меропи се наоѓа на самата магистрала, во строгиот центар на Калитеа,

Location: Meropi Studios, Faliraki, Greece

Villa Dimitra - Калитеа

ВИЛА ДИМИТРА – КАЛИТЕА Вила Димитра се наоѓа на 500метри од плажа, веднаш до училиштето на

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Megali Alana - Скотина

Вила MEGALI ALANA – „Б“ категорија е оддалечена околу 150 м. од плажа, располага со огромен тревнат

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Atina - Паралија

ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица оддалечена 30 метри од плажа,

Location: Vila Atina, Paralia, Greece

Villa Olimpia - Лептокарија

Вила ОЛИМПИА „А“ категорија – КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНА, се наоѓа на левата страна од местото, на само 50

Location: Leptokarya, Greece

Villa Atrium - Лептокарија

Вила ATRIUM „А“ категорија – се наоѓа на левата страна од местото, на само 100 м. од главната улица,

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Margarita - Канали

Kanalis е приморско место во областа Превеза северозападна Грција.Kanalis се наоѓа на брегот на

Location: Margarita Apartments, Kanali, Greece

Villa Vagia - Амудиа

Вила Вагиа се наоѓа на 50m од плажа. Се наоѓа на почетокот на Амудиа, во мирно опкружување.Вилата се

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Atanasi - Амудиа

Вила Атанаси се наоѓа во Амудиа, веднаш до вила Вагиа, на 50метри одалеченост од плажа. Вилата

Location: Cannot determine address at this location.

Villa White Sands - Врахос

WHITE SANDS – ВРАХОС White Sands студијата се наоѓаат на самата плажа. Оваа вила располага со

Location: White Sands, Vrachos, Greece

Villa Savash - Врахос

ВИЛА САВАШ – ЛИГИА (ВРАХОС) Вила Саваш се наоѓа на 40 м плажа, помеѓу Врахос и Лигија. Идеална

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Ionian View - Врахос

ВИЛА IONION VIEW - ВРАХОС Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90метри одалеченост од плажа,

Location: Ionian View, Vrachos, Greece

Vrachos Appartments - Врахос

Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, и располагаат со трокреветни студиа,

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Porto Fino - Никиана

Вила Порто Фино се наоѓа на самиот магистрален пат, на 30метри од плажа, во нејзина близина има

Location: Pansion Porto Fino, Nikiana, Greece

Villa Anemos - Пефки

Вила Анемос А категорија –  е прекрасно испланирана градба од најмодерен тип. Се наоѓа на 150 м од

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Asimina - Пефки

Вила Асимина А категорија – е мала вила на самиот морски брег, Вилата нуди трокреветни студија. Сите

Location: Asimina Rooms, Pefki, Greece

Apartments Poseidon - Калитеа

ВИЛА ПОСЕДИОН - КАЛИТЕА Вила Посеидон се наоѓа на сама плажа во Калитеа, на 200м од центарот.

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Bouzalis - Неа Флогита

Вилата

„Bouzalis“

е лоцирана на самото шеталиште во Неа Флогита и на само

Location: Néa Flogitá, Greece

Villa Evi II - Неа Каликратија

Вилата „Evi II“ е лоцирана во самиот центар во Неа Каликратија, на само 120 метри метри од морето.

Location: Nea Kallikratia, Greece

Villa Alcano - Неос Мармарас

Вилата „Alcano“ која се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на

Location: Alcano, Neos Marmaras, Greece

Villa Sole A Mare - Неос Мармарас

Вилата „Sole A Mare“ се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на

Location: Sole a mare, Neos Marmaras, Greece

Villa Mersinis - Неос Мармарас

Вилата

„Mersinis“ има шест пространи апартмани на приземје, прв и втор спрат кои имаат

Location: Neos Marmaras, Greece

Villa Yota - Парга

ВИЛА ЈОТА се наоѓа на самиот влез во Парга, на 250метри од градската плажа и 300метри од центарот.

Location: ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ | YOTA STUDIOS, Parga, Greece

Villa Irini - Врахос

ВИЛА ИРИНИ - ВРАХОС Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Efterpi - Полихроно

Објект сместен на левата страна од Полихроно, во мирен дел, на околу 200 метри од плажа. Во близина

Location: Hotel Efterpi, Polychrono, Greece

Villa Filoxenia - Неа Врасна

Неа Врасна

се наоѓа во залвот

Strimonikos,карактеристична е по долгата

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Elena - Лептокарија

НА ПЛАЖА ВИЛАТА “ELENA“СЕ НАОЃА ВО ЛЕПТОКАРИЈА НА САМАТА ПЛАЖА (ПРВ РЕД).РАСПОЛАГА СО ТРОКРЕВЕТНИ

Location: Cannot determine address at this location.

Aparthotel Fay Boutique - ТорониТорони

на југоисточниот дел од вториот крак полуостровот Ситонија.Долгата

Location: BOUTIQUE HOTEL FAY, Toroni, Greece

Zeppos Apartmens - Неос Мармарас

ХОТЕЛ-АПАРТМАНТ“ZEPPOS”

СЕ НАОЃА ВО

НЕА МАРМАРАС<br

Location: Zeppos Villa Neos Marmaras, Neos Marmaras, Greece

Villa Dimitra - Никити

НИКИТИ

туристичкото место на западната страна на вториот крак на Халкидики-Ситонија.

Location: Dimitra Apartments, Nikiti, Greece

Villa Fulis - Полихроно

Вила ФУЛИС

се наоѓа на влeзот во Полихроно, во мирен дел, оддалечена на 50м од плажа.

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Argo - Неа Потидеа

ВИЛАТА “ARGO“СЕ НАОЃА ВО

НЕА ПОТИДЕА

НА САМАТА

ПЛАЖА
<br

Location: ARGO Apartments, Nea Potidea, Greece

Villa Mihalis - Неа Флогита

НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Parlamentas - Неа Плагија

Неа Плагија, идеално место за фамилијарен одмор и содржини за најмалите.Ова туристичко место има

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Kostas - Неа Потидеа

Вилата “KOSTAS” е лоцирана на сама плажа во Неа Потидеа. ЦЕНОВНИК 10% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Stavros - Неа Каликратија

Неа Каликратија е град со многубројни занимливости за секој турист.Има долга песочна плажа,

Location: STUDIOS STAVROS, Τζων Κέννεντυ, Kallikrateia, Greece

Blue Sea Hotel & Spa 3* - Кушадaси

Положба:

Хотелот е лоциран на 200 метри над една од најпознатите плажи во Кушадаси,

Location: Kadınlar Denizi, Blue Sea Hotel & Spa, 11. Sokak, Kuşadası/Aydın, Turkey

Hotel Melike 2* - Кушадаси

Локација: хотелот се наоѓа во КушадасиСместувачки капацитети: сите хотелски соби се комплетно

Location: Kadınlar Denizi, Melike Hotel, Kadınlar Denizi Mevkii, Kuşadası/Aydın, Turkey

Villa Luna - Ксамил

Вила Луна се наоѓа во Ксамил на 70м од плажата Бела Виста, на 200м од центарот на градот. Вилата

Location: Bar Restorant Luna, Rruga Riviera, Ksamil, Albania

Villa Alex - Ксамил

Вила

Алекс

се наоѓа на само 50 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на

Location: Ksamil Beach, Ksamil, Albania

Villa Bushati - Kсамил

Вилата Бушати

е реновирана пред

две години.

Има трокреветни соби,

Location: Hotel Vila Luiza & Bushati, Ksamil, Albania

Villa Atlantic - Калитеа

Вилата АТЛАНТИК се наоѓа во строгиот центар на шеталиштето.Вилата АТЛАНТИК е комплетно реновирана за

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Galini - Калитеа

Вилата

ГАЛИНИ

се наоѓа на сама плажа.Располага со сопствена плажа, лежалки и

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Vaia - Јерисос

Вилата „Vaia“ се наоѓа на само 120 од плажата во централниот дел на Јерисос, на третиот крак Атос.

Location: Vaia Apartments, Ierissos, Greece

Villa Evgenia - Јерисос

Вилата „Evgenia“ се наоѓа на само 20 метри од плажата во централниот дел на Јерисос, на третиот крак

Location: Ierissos, Greece

Villa Ninas - Мораитика

Објект сместен во цетралниот дел на Мораитика, на 450 метри од плажата. Во близина на вилата се

Location: Moraitika, Greece

Villa Liri - Спиле

Објект сместен на само 20 метри од прекрасната широка песочна плажа во Спиле, на 10 метри од појасот

Location: Cannot determine address at this location.

Villa Dimitris - Ипсос

Вила Димитрис – Ипсос/Пирги Вилата Димитрис се наоѓа во мирниот дел на Ипсос, на само 300 метри

Location: Ipsos Corfu, Ypsos, Greece

Villa Eleni - Ипсос

Вила ЕЛЕНИ – Ипсос/Пирги Вилата Елени се наоѓа во мирниот дел на Ипсос, на 250 метри од плажата.

Location: Ipsos Corfu, Ypsos, Greece

Hotel Marianna 3* - Миконос

ХОТЕЛ МАРИJАНА е лоциран во местото Гластрос на оддалеченост од само 7 мин.пешки до една од

Location: Mýkonos, Greece

Hotel Mir 4* - Златибор

Сместен во мирниот дел на Златибор,Хотелот MIR во понудата има спа услуги, сала за фитнес,

Location: Hotel Mir Zlatibor, Zlatibor, Serbia

Римска Бања 4* - Бања

Ценовник валиден за период 13.10.2019 до 19.12.2019 Ценовник валиден за период 20.12 -

Location: Thermo Spa Hotel Rimska Banya, Banya, Bulgaria

5 Најдобри Апликации за Патување

Организација на патување може да биде забавна, но и напорна работа. Кои места да се посетат, а кои

Е - Винетка (Бугарија)

Од први јануари 2019 година, досегашните пластифицирани винетки кои беа наменети за лепење на стакло

Location: Bulgaria

Terme 3000 (Wellness & Spa) - Моравске Топлице

Цените се дадени по лице од ден за сместување во соба по избор од табелата.Цените се изразени во EUR

Location: Terme 3000, Kranjčeva ulica, Moravske Toplice, Slovenia

Mexico - 19.11 - 01.12.2021

ГОЛЕМА ЈУКАТАНСКА ТУРА КанкунМеридаЈукатан<br

Location: Cancún, Quintana Roo, Mexico

Hotel Mona 4* - Златибор

Хотел Мона се наоѓа во срцето на Златибор, така што неговата поставеност е во близина на сите

Location: Hotel Zlatibor Mona, Ulica Miladina Pećinara, Zlatibor, Serbia

Hotel Radan 3* - Пролом Бања

Пролом Бања се наоѓа во Јужна Србија, на падините на планината Радан. Позната е, пред сè, по својата

Location: Hotel "Radan" Prolom Banja, Prolom, Serbia

Hotel Jelak & Kopaonik 3* - Луковска Бања

Луковска Бања се наоѓа во Јужна Србија, на источните падини на Копаоник. Со своите 681 м надморска

Location: Hotel Jelak Lukovska Banja, Lukovo, Serbia

Grand Hotel 4* - Банско

Локација: 150 m од центарот на Банско и 1.5 km од Гондола Лифтот. Капацитет: • 6 згради

Location: Grand Hotel Bansko, ulitsa "Glazne", Bansko, Bulgaria

Вила Klea - Ксамил

Вила “ Клеа“ – Ксамил Вилата “ Клеа “ се наоѓа во Ксамил,

на 350м. оддалеченост од

Location: Villa Klea, Road, Ksamil, Albania

Villa Kristo - Ксамил

Вила Христо

се наоѓа на само 60 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150

Location: Vila Kristo, Ksamil, Albania

St.George Ski & Holiday4* - Банско

БАНСКО-БУГАРИЈА HOTEL

„St.George Ski & Holiday“

4****
<br

Location: St.George Ski & Holiday, Asanitsa, Bansko, Bulgaria

Hotel Amira 5* - Банско

БАНСКО-БУГАРИЈА HOTEL

„AMIRA“

5***** Хотелот „Amira“ е луксузен бутик

Location: Amira Boutique Hotel, Bansko, Bulgaria

Hotel Panorama 4* - Банско

Хотел Панорама – Банско За престој од 1 ноќевање – доплата 10% од цена за 2

Location: Hotel Panorama Resort Bansko, улица „ГУРОВИЦА, Bansko, Bulgaria

Будва - Лето за Млади

Будва, бисер на Јадранот, центар на медитеранскиот туризам. Место каде се вкрстени влијанијата на

Location: Budva, Montenegro

Hotel Zdravets 4* - Велинград

Хотел ЗДРАВЕЦ 4* – ВелинградЦените се валидни за период

:
<br

Location: Zdravets Hotel Wellness & SPA Velingrad, Velingrad, Bulgaria

Balneo Complex Saint Spas 5* - Велинград

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат : Појадок и вечераКористење на СПА Центар :

Location: Balneo Complex Saint Spas, ulitsa "Nikola Vaptsarov", Velingrad, Bulgaria

Hotel Ruskovec 4*- Добриниште

Хотелот Русковец Ресорт е сместен во јужниот дел на котлината на регионот на Банско, со поглед према

Location: Dobrinishte, Bulgaria

Hotel Orbel 4* - Добриниште

Хотел Орбел се наоѓа се наоѓа во Добриниште. и нуди современи соби со приватни тераси и панорамски

Location: Hotel Orbel Spa, Улица „Хан Аспарух“, Dobrinishte, Bulgaria

Hotel Elbrus 3* - Велинград

Хотел ЕЛБРУС 3* – Велинград Цени валидни за Лето 2019 Дете до 3.99 год. –

Location: Velingrad, Bulgaria

Hotel Delta 3* - Огњаново

Цените се во евра по соба

за ноќевање и вклучуваат : Ноќевање со појадокКористење на

Location: hotel Delta, Ognyanovo, Marchevo, Bulgaria

Strimon Garden 5* - Ќустендил

СТРИМОН ГАРДЕН СПА ХОТЕЛ 5*   – Ќустендил РЕДОВНИ ЦЕНИ Дадените цени се за соба

Location: Strimon Garden SPA Hotel, ulitsa "Tsar Simeon I", Kyustendil, Bulgaria

Sveti Nikola 3* - Сандански

СПА центарот на хотел “Свети Никола” се напојува со хипертермална минерална вода 75 ° С од
<br

Location: Sandanski

Interhotel 4* - Сандански

Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само 40 км од

Location: Interhotel-Sandanski-Bulgaria, ulitsa "Georgi Skrizhovski", Sandanski, Bulgaria

Pirin Park Hotel 5* - Сандански

ПАКЕТ ЛЕТО Цени валидни за период на престој : 01.06-31.08.2020 (мин. 3 ноќевања) Вид на

Location: Sandanski, Bulgaria