СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА
Hotel Sunce 4*- Соко Бања
Понудата е валидна 15.11-29.12.2023
2 деца до 11,99 години ГРАТИС

Цената е дадена за 2 ноќи за 2 лица

Тип на СобаKапацитет на собаРаботни Денови(Недела – Четврток)Викенд Пакет(Петок – Сабота
Standart Double Room2 АDL180€204€
Superior Room2 ADL + 2 CHD / 3 ADL + 1 CHD218€240€
Suite4 ADL236€280€

Цената е дадена за 3 ноќи за 2 лица

Тип на СобаKапацитет на собаРаботни Денови(Недела – Четврток)
Standart Double Room2 АDL255€
Superior Room2 ADL + 2 CHD / 3 ADL + 1 CHD315€
Suite4 ADL345€

Во цената е вклучено:
– Појадок и Вечера
– Неограничено користење на Wellness and Spa (затворен базен димензи 12m x 8m, хидромасажен базен (4m x 9m), финска сауна, био сауна, софт сауна, парна бања, џакузи, kneipp базен, ледена фонтана, калдариум, тропски тушеви….
– Неограничено користење на фитнес центар;
– Wi- Fi низ цел хотел;
– Игротека за деца;
– Надворешен паркинг;

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);

Услови:
– 2 деца до 11,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица;
– Деца 12-14,99 години во присуство на две возрасни лица плаќаат 20€ по лице на ден;
– Tрето и Четврто возрасно лице 28€ на дополнително легло по лице на ден;

Политика за откажување:
– 10 дена пред почетокот на аранжманот без пенали;
– Во случај на непристигнување (No Show) или предвремено заминување на гостите од хотелот, хотелот задржува 100%;