HOTEL SUNCE 4*- SOKO BANJA
Термин 26.10.2022 – 31.03.2023
(цените не се валидни за нова година и државни празници)

Цените се дадени по соба (за 2 лица) на ден на база Ноќевање со Појадок

Тип на СобаМах лицаНедела – ЧетвртокПеток и Сабота
Double Standart Room2 возрасни86€107€
Superior Room2 возрасни + 2 деца
3 возрасни + 1 дете
107€142€
Family Room2 возрасни + 2 деца
3 возрасни + 1 дете
На барање!На барање!
Spa Superior Room2 возрасниНа барање!На барање!
Apartman2 возрасни + 2 деца
3 возрасни + 1 дете
На барање!На барање!

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со Појадок;
– Неограничено користење на Wellness and Spa (затворен базен димензи 12m x 8m, хидромасажен базен (4m x 9m), финска сауна, био сауна, софт сауна, парна бања, џакузи, kneipp базен, ледена фонтана, калдариум, тропски тушеви….
– Неограничено користење на фитнес центар;
– Wi- Fi низ цел хотел;
– Игротека за деца;
– Надворешен паркинг;

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);
– Вечера 10,5€ за возрасни, деца 7-14,99 години 6€ по лице на ден

Услови:
– Деца до 6,99 години во присуство на две возрасни лица ГРАТИС;
– Деца 7-14,99 години во присуство на две возрасни лица плаќаат 10,2€ по лице на ден;
– Tрето и Четврто возрасно лице 19€ на дополнително легло;

Политика за откажување:
– 15 дена пред почетокот на аранжманот без пенали;
– Во случај на непристигнување (No Show) или предвремено заминување на гостите од хотелот, хотелот задржува 100%;

Error: Contact form not found.