Хотелот се наоѓа на прекрасна локација, опкружен со бујна зелена борова шума и зеленило, на 400 метри од  песочната плажа  на Фурка, на еден  полуостровот Касандра, Халкидики. Хотелот со 3+ звезди – е најдобриот избор за вашиот идеален семеен одмор, кој комбинира релаксација и мир, а воедно и многу можности за активен одмор, за вашето семејство или вашите пријатели. Стилот и атмосферата во хотелот Белаџо создаваат чувство на удобност и спокојство, бегајќи од секојдневието и гужвата. Хотелот е добро познат на нашиот пазар, кој во минатото се викаше Авра, и е надалеку познат по својата богата програма на СЕ ВКЛУЧЕНО.

ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2022 со ВКЛУЧЕН ПОПУСТ

  • Цените се дадени по СОБА на 7 ноќи СЕ ВКЛУЧЕНО во Еур за уплата исклучиво во МКД по курс 62 ден/Еур.
  • Хотелот располага со 1/3 соби со додатен лежај за второ дете каде има можност, во спротивно спие во кревет со родител
  • 1 Дете 2-14 години ГРАТИС. Второ дете 2-10 години ГРАТИС. Трет  возрасен 10+ години  -30% од цената.
  • Автобуски превоз 35 Еур возрасни Битола, Прилеп,Скопје, Велес, Кавадарци 
  • Деца од 2 до 11,99 год: Попуст 15 Евра од редовната цена.
  • За уплата на 2 и повеќе термини одобруваме 7% попуст. Попустите не можe да се комбинирааат.
  • Важат Општите услови за патување на СКТМ.
[contact-form-7 404 "Not Found"]