Албанија

  1. Home
  2. Албанија
Filter
Filter × Close

Villa Maria - Ксамил

0.0

Вила Мариа е лоцирана во Ксамил се наоѓа на 300м од плажа, до плажа има 7мин пешачење, располага со

Hotel Lumi - Драч

0.0

-Хотел Луми се наоѓа во населба Голем на 6км од Драч -АлбанијаХотелот е на 50м од плажа во мирна

Villa Bilero - Ксамил

0.0

Вилата сe нaoѓa во близина на вила Стефи на

100 m od плaжaта

Бела Виста<br

Villa Ujvara - Ксамил

0.0

Вила

Ујвара

се наоѓа на 200 метри од прекрасната плажа Bora Bora и на околу

Villa Kleon - Ксамил

0.0

Вила КЛЕОН

е нова вила која што e во сопствен закуп на т.а.ОРБИТА и се наоѓа на само 100

Aparthotel Rochela - Саранда

0.0

Вила Рошела Саранда А кат

– (10 м од море) е сместена во најатрактивниот дел од
<br

Hotel Pini 3* - Саранда

0.0

Хотел Пини 3* – , е лоциран во Саранда на сама плажа на 2 мин. од шеталиштето и центарот на градот .

Villa Stefi - Ксамил

0.0

ВИЛА СТЕФИ

се наоѓа на 80м од Бела виста плаж

и на 100м од центар на Ксамил

Redzepi Studios - Валона

0.0

Вилата “ РЕЏЕПИ“ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на

Villa Gramozi - Саранда

0.0

Вила Грамози – А кат  се наоѓа во самиот центар на Саранда. Синагогата во Саранда и замокот

Location: Cannot determine address at this location.