Filter × Close

Villa Andromeda Ioanis - Пефкохори

0.0

“Андромеда Јоанис ”(прв категорија по локална категоризација). За оние кои

House Taverna - Неи Пори

0.0

Апартманите и студијата ТАВЕРНА се лоцирани до плажата во Неи Пори, најголемиот дел од собите се со

Villa Ameli - Лептокарија

0.0

Вила Амели се наоѓа во централниот дел на Лептокарија, 150 метри од плажа.Во понудата на вила Амели

Villa Dinira - Фурка

0.0

Локација: Лоцирана на првата улица која се протега низ долгиот брег на Фурка, вилата воедно се наоѓа

Arcadia Lux Apartments - Неа Каликратија

0.0

Вила Аркадија е нов објект и се наоѓа на 100м.од плажа,1,5км.оддалеченост од плоштадот во Неа

Hotel Tropicana Inn 2* - Нидри

0.0

Хотел Tropicana Inn 2* (50м од плажа)

e лоциран во прекрасното село Пергиали-Нидри,

Villa Lena - Неа Рода

0.0

На околу 100 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на третиот крак Атос, се наоѓа

Occidental Sousse Marhaba 4* - Сус

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Локација: Хотелот се наоѓа во близина на центарот на Сус, на 2,5км од стариот град

Riadh Palms Resort & Spa 4* - Сус

0.0

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Сус, на 140 км од