Filter × Close

Hotel Galeb 3* - Струга

Идеално лоциран на брегот на Охридското езеро во Струга на само 50м од плажата и 500м од центарот на

Hotel Fiore 3* - Голем

Хотел Фиоре се наоѓа во Голем Драч на

50м од плажа. Хотелот има климатизирани 1/2 , 1/3 и

Hotel Denta 3* - Валона

Сместен во Валона, во областа  Радима, на само 100 метри од сопствена одлично уредена плажа хотелот

Hotel London 3* - Велипоје

Хотел “London” е одалечен 100тина метри од море. Објектот во својата содржина нуди: рецепција,

Camp Buljarica - Петровац

КАМП БУЉАРИЦА – ЦРНА ГОРА 2021 Кампот е лоциран во градот Буљарица, кој е оддалечен од Будва само