Filter × Close

Velissarios Studios - Врахос

Вила Велирасиос се наоѓа во Врахос

на помалку од 50 метри оддалеченост од плажа. Вилата

Hotel Ancora Lux 3* - Чањ

На само 250 метри од плажата веднаш до Хотел Бабовиќ се наоѓа новоотворениот хотел Анкора Лукс кој

Pearl Beach Resort 4* - Чањ

PEARL BEACH RESORT 4*

е атрактивен туристички комплекс, сместен на самата обала
<br

Hotel Vile Oliva 4* - Петровац

Петровац е погодно лоциран во средината на црногорскиот брег и во близина на сите важни дестинации,

Hotel Zlatibor 3* - Чањ

Чањ е мало туристичко место лоцирано помеѓу Петровац и Бар, со прекрасна плажа со камчиња долга

Hotel Shumadija 2* - Бечичи

Hotel Shumadija Rafailovici 2* се наоѓа во Бечичи, на 2км од плажата Dukley и нуди сместување со

Hotel Pela 3* - Охрид

Хотелот Пела сместен на брегот на Охридското Езеро, на 4км од градот во тивка инспиративна борова

Villa Avra - Сарти

Положба:

Куќа „Авра“ се наоѓа во стариот, централен дел на Сарти. Оддалечена е околу 50

Лесновски Манастир - 28.03.2021

ЛЕСНОВСКИ МАНАСТИР –

КРАТОВО – ШТИП 28.03.2021 Поаѓање од Прилеп во 6 ч со автобус

Корча & Москополе - 27.03.2021

27.03.21 Поаѓање во 06 ч од Прилеп со автобус за Албанија со попатна пауза за појадок на Ѓавато.