Хотели

  1. Home
  2. Хотели
Filter
Filter × Close

Toroni Blue Sea 2*- Торони

0.0

Локација: хотелот е лоциран во непосредна близина на песочната плажа во Торони, една од

Location: Toroni Blue Sea Hotel, Toroni, Greece

Hotel Jenny - Сивири

0.0

Опис:

Хотелот Jenny се наоѓа на околу 200м. одалеченост од прекрасна песочна плажа, околу

Location: Jenny Hotel, Siviri, Greece

Golden Beach - Метармофози

0.0

Хотелот ГОЛДЕН БИЧ е лоциран на 20 метри од плажата во Метаморфозис. Хотелот располага со 47 соби,

Coral Blue Beach - Геракини

0.0

ПОПУСТ за рана уплата - 20%

попуст за резервации со целосна уплата до 01.03.22 -

Location: Coral Blue Beach Hotel - Across Hotels&Resorts, Yerakini, Greece

Potidea Golden Beach 3*- Неа Потидеа

0.0

Хотелот се состои од две згради една позади друга. АНЕКС 1 (зграда кај базенот и ресторанот) и АНЕКС

Location: Potidea Golden Beach hotel - Across Hotels&Resorts, Nea Potidaea, Greece

Polychrono Beach Hotel 3* - Полихроно

0.0

Хотелот се простира на самата плажа, урбано уредена со лежалки, чадори за сонце. Има сопствен

Location: Polychrono Beach Hotel, Polychrono, Greece