Top Destinations for Photography

Learn more

Popular

Where are you going?

Sed varius nunc et posuere facilisis. Sed condimentum mi nec libero ullamcorper hendrerit.

Do you need some books for your traveling?

Preparing for your traveling is very important. Our book store has lots of e-books, it might useful for you

Go to book store

Destinations

Latest Destinations

Sed varius nunc et posuere facilisis. Sed condimentum mi nec libero ullamcorper hendrerit.

Hotel Galeb 3* - Струга

Идеално лоциран на брегот на Охридското езеро во Струга на само 50м од плажата и 500м од центарот на градот Струга. Има на располагање 87

Hotel Fiore 3* - Голем

Хотел Фиоре се наоѓа во Голем Драч на

50м од плажа. Хотелот има климатизирани 1/2 , 1/3 и 1/4 соби, со тв, интернет. Исхраната е

Hotel Denta 3* - Валона

Сместен во Валона, во областа  Радима, на само 100 метри од сопствена одлично уредена плажа хотелот Дента располага со ресторан, бесплатен

Hotel London 3* - Велипоје

Хотел “London” е одалечен 100тина метри од море. Објектот во својата содржина нуди: рецепција, ресторан, бесплатен паркинг, бесплатно

Camp Buljarica - Петровац

КАМП БУЉАРИЦА – ЦРНА ГОРА 2021 Кампот е лоциран во градот Буљарица, кој е оддалечен од Будва само 18 километри. Сместен е на 700 метри од

Villa Clara - Ксамил

Вила Клара се наоѓа на 80м од преубавата песочна плажа и на 200 метри од центарот на Ксамил. Сите соби се опремени со сопствено купатило,

Zeus Apartments - Ипсос

Вила Зевс се наоѓа на околу 400 метри од плажа, сместена во мирен амбиент во доста мирен дел од Пирги (Ипсос). Пред вилата се наоѓа

Hotel Katalea - Валона

Хотелот се наоѓа на 200 метри од Калаја плажата, оддалечен на 6 километри од центарот на Валона кон Радиме.Има 1/2, 1/3 и 1/4 фамилијарни

Hotel Sileks 4* - Охрид

Хотел Силекс се наоѓа во туристичкиот комплекс Св.Стефан, оддалечен 4км од центарот на Охрид, на регионалниот патен правец Охрид – Св.Наум и

Blog

Latest News

Morbi sapien tortor lacinia at justo ut semper egestas neque, ivamus tincidunt elit sit amet aliquet varius.