What's Happening in Your City

Destinations

Featured

Sed varius nunc et posuere facilisis. Sed condimentum mi nec libero ullamcorper hendrerit.

Landmarks

New Listings

Sed varius nunc et posuere facilisis. Sed condimentum mi nec libero ullamcorper hendrerit.

Hotel Galeb 3* - Струга

Идеално лоциран на брегот на Охридското езеро во Струга на само 50м од плажата и 500м од центарот на

Hotel Fiore 3* - Голем

Хотел Фиоре се наоѓа во Голем Драч на

50м од плажа. Хотелот има климатизирани 1/2 , 1/3 и

Hotel Denta 3* - Валона

Сместен во Валона, во областа  Радима, на само 100 метри од сопствена одлично уредена плажа хотелот

Hotel London 3* - Велипоје

Хотел “London” е одалечен 100тина метри од море. Објектот во својата содржина нуди: рецепција,

Camp Buljarica - Петровац

КАМП БУЉАРИЦА – ЦРНА ГОРА 2021 Кампот е лоциран во градот Буљарица, кој е оддалечен од Будва само

Villa Clara - Ксамил

Вила Клара се наоѓа на 80м од преубавата песочна плажа и на 200 метри од центарот на Ксамил. Сите

Zeus Apartments - Ипсос

Вила Зевс се наоѓа на околу 400 метри од плажа, сместена во мирен амбиент во доста мирен дел од

Hotel Katalea - Валона

Хотелот се наоѓа на 200 метри од Калаја плажата, оддалечен на 6 километри од центарот на Валона кон

Hotel Sileks 4* - Охрид

Хотел Силекс се наоѓа во туристичкиот комплекс Св.Стефан, оддалечен 4км од центарот на Охрид, на

Upcoming Events

Sed varius nunc et posuere facilisis. Sed condimentum mi nec libero ullamcorper hendrerit.

Do you need some books for your traveling?

Preparing for your traveling is very important. Our book store has lots of e-books, it might useful for you

Go to book store

Blog

Latest News

Sed varius nunc et posuere facilisis. Sed condimentum mi nec libero ullamcorper hendrerit.