349 Listings By Nomad

Hotel Galeb 3* - Струга

Идеално лоциран на брегот на Охридското езеро во Струга на само 50м од плажата и 500м од центарот на

Hotel Fiore 3* - Голем

Хотел Фиоре се наоѓа во Голем Драч на

50м од плажа. Хотелот има климатизирани 1/2 , 1/3 и

Hotel Denta 3* - Валона

Сместен во Валона, во областа  Радима, на само 100 метри од сопствена одлично уредена плажа хотелот

Hotel London 3* - Велипоје

Хотел “London” е одалечен 100тина метри од море. Објектот во својата содржина нуди: рецепција,

Camp Buljarica - Петровац

КАМП БУЉАРИЦА – ЦРНА ГОРА 2021 Кампот е лоциран во градот Буљарица, кој е оддалечен од Будва само

Villa Clara - Ксамил

Вила Клара се наоѓа на 80м од преубавата песочна плажа и на 200 метри од центарот на Ксамил. Сите

Zeus Apartments - Ипсос

Вила Зевс се наоѓа на околу 400 метри од плажа, сместена во мирен амбиент во доста мирен дел од

Hotel Katalea - Валона

Хотелот се наоѓа на 200 метри од Калаја плажата, оддалечен на 6 километри од центарот на Валона кон

Hotel Sileks 4* - Охрид

Хотел Силекс се наоѓа во туристичкиот комплекс Св.Стефан, оддалечен 4км од центарот на Охрид, на

Villa Marina - Врасна

Вила МАРИНА – апартмани на сама плажа,со поглед према море, на поткачено приземје.Вилата располага