Издвојуваме!

Ова се нашите актуелни понуди, проверете!

Хотел Sunrise Park се наоѓа на неколку минути пешачење до гондолата, и на 5 минути одалеченост од

Location: Bansko, Bulgaria

СПА центарот на хотел “Свети Никола” се напојува со хипертермална минерална вода 75 ° С од  природен

Location: Sandanski

Хотел Силекс се наоѓа во туристичкиот комплекс Св.Стефан, оддалечен 4км од центарот на Охрид, на

Атина за 8-ми декември Главниот и најголем град во Грција, Атина често пати се нарекува колевка

Location: Athens, Greece

Cornelia Boutique & SPA нуди стилски спа услуги, само 200 метри од голф теренот во Разлог. Тука,

Location: Cornelia Boutique Hotel & SPA, Bansko, Bulgaria

St George & Spa Hotel е лукзузен и модерен 4* хотел, на само 600м од гондолата и 1000м од

Location: Hotel St.George and Spa Hotel, Bansko, Bulgaria

Хотелот се наоѓа во Боровец, во центарот на старата шума. Хотелот располага со луксузни соби, лоби

Location: Hotel Radina's Way, Borovets, Bulgaria

Новини

Номад Пишуванки