Издвојуваме!

Ова се нашите актуелни понуди, проверете!

Вила Марко се наоѓа на 300м од словенската плажа, една од поновите вили во Будва со одлична

Вила ТАЛАСА

се наоѓа на околу 40-50 метри од плажа. Располага со трокреветни студија со

Location: Thalassa Studios, Pefkochori, Greece

Вила „Camellia“ се наоѓа на 200м од градската песочна плажа на Валона и во непосредна близина на

Хотел РЕГНУМ 5* – БанскоПролет – Лето – Есен 2019 ПОПУСТИ ЗА ПОВЕЌЕ НОЌЕВАЊА : 5% попуст

Location: Regnum Bansko Apart Hotel & SPA, Bulgaria

Неа Каликратија е град со многубројни занимливости за секој турист.Има долга песочна плажа,

Location: STUDIOS STAVROS, Τζων Κέννεντυ, Kallikrateia, Greece

Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, и располагаат со трокреветни студиа,

Location: Cannot determine address at this location.

СПА центарот на хотел “Свети Никола” се напојува со хипертермална минерална вода 75 ° С од
<br

Location: Sandanski

Новини

Номад Пишуванки