Zinovia Studios- се наоѓаат во центарот на Пефкохори, на само 100 м од плажа, веднаш до познатиот маркет “ Próodos (Πρόοδος) “ . Сите студиа се целосно реновирани во 2022 год. Zinova Studios располага со 1/2+1 и 1/3 студиа, сите на прв спрат .
Студиа бр.3, 4, 5, и 6 се трокреветни, располагаат со 1 брачен + 1 единечен кревет истите се опремени со мини кујна, фрижидер ,основен прибор, приватен тоалет , тв, клима , wi-fi , балкон кој гледа кон дворот на вилата, (бр.3 гледа кон улицата).
Студиа бр.1, 2 се исто така трокреветни, распоагаат со 1 брачен + фотеља на спуштање.  Истите се опремени со мини кујна, фрижидер ,основен прибор, приватен тоалет , тв, клима, wi-fi ,балкон кој гледа кон улицата, и страничен поглед море.

Гостите се сместуваат во исчистена соба, во текот на сместувањето сами се грижат за хигиената.

Check in:   14:00h.
Check out: 09:00h.

Важна НапоменаЗа хигиената на студијата се грижат самите гостии. Секоја штета напрвена од страна на гостинот се плака на лице место.Студијата не поседуваат крпи. За брзината на интернетот не гарантира агенцијата.

GPS КОРДИНАТИ  https://goo.gl/maps/4hPeH8T9eeDhsR4i6

Ценовник 2023:

За уплата со самата резервација одобруваме попуст од  20%.
Акцијата трае од  21 Ноември до 21 Декември 2022
За уплата со самата резервација одобруваме попуст од  15%.
Акцијата трае од  21 Декември 2022  до 31 Јануари 2023
За уплата со самата резервација одобруваме попуст од  10%.
Акцијата трае од  01 Февруари-28 Февруари 2023
За уплата со самата резервација одобруваме попуст од  5%.
Акцијата трае од  01 Март-30 Април 2023

ПериодНоќи1/2 +1 студио1/3 студиоКоментар
21.05-28.05.20237101€131€промо
28.05-04.06.20237141€161€промо
04.06-11.06.20237171€221€ 
11.06-18.06.20237241€311€ 
18.06-25.06.20237351€391€ 
25.06-02.07.20237381€441€ 
02.07-09.07.20237421€461€ 
09.07-16.07.20237441€481€ 
17.07-23.07.20237441€481€ 
23.07-30.07.20237441€481€ 
30.07-06.08.20237441€481€ 
06.08-13.08.20237441€481€ 
13.08-20.08.20237441€481€ 
20.08-27.08.20237321€461€ 
27.08-03.09.20237361€421€ 
03.09-10.09.20237351€381€ 
10.09-17.09.20237231€261€промо
17.09-24.09.20237141€161€промо
24.09-01.10.20237101€131€промо

Плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 денари.

При резервации се уплаќа аванс од 30% од вредноста на аранжманот, а остатокот по потврдувањето на резервацијата, и тоа најдоцна до 15 дена пред реализацијата на аранжманот.

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација.

Во цената е вклучено:

  • 7 Ноќевања,
  • Интернет
  • Клима

Во цената не е вклучено:

  • Превоз,
  • Патничко осигурување,
  • Туристичка такса 0,5 евра на ден (се плаќа во агенцијата).

Error: Contact form not found.