Хотелот Vincci Safira Palms 4* е рај во Зарзис, во југоисточниот дел на Тунис. Единствена можност да уживате во бескрајните плажи со бел песок прекриени со тиркизно море и неверојатни пустински зајдисонца.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Во овој хотел сè е дизајнирано за одмор. Со директен пристап до плажата, гостите можат да вршат различни активности со морето во позадина или да се релаксираат во еден од трите базени или сеопфатниот спа центар.

Vincci Safira Palms има четири ресторани и различни барови, како и шопинг зона и цела низа скриени катчиња каде секој детал е дизајниран да понуди уникатно искуство.

Error: Contact form not found.