10% попуст за уплата до 30.09.2022

VILA ZVONCICA KOPAONIK www.vilakopaonik.com
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО СОБА ЗА НОЌИ
Тип на собаЛица04.12-11.1211.12-25.1225.12-29.0129.01-12.0312.03-26.03
Студио 1+1До 2512597640555512
Апартман 2До 67257671.025767725
Апартман 3До 87678361.109836767
ВИП АпартманДо 51.0251.4071.4071.2761.194
Петар Пан АпартманДо 71.5001.5001.5771.4931.449
Минимум престој33773
Помал број на ноќевања исклучиво на барање
Во цената е вклучено:–       Наем на Студио/Апартман–       Користење на Ски Гардеробер–       Wi-Fi–       Секојдневно одржување–       Рецепција 24/7 
Во цената не е вклучено:–       Туристичка такса 1€ за лице на ден, деца од 7 до 15 год. 0.70€ , деца до 7 гратис–       Хотелско осигурување 0.20€ за лице на ден–       Доплатите се вршат во агенција
Опис на сместување:
–   Студио 1+1 ( максимум 2 лица) – 1 просторија со 2 софи на развлекување 19 m².
–      Апартман 2 (максимум 6 лица)- 2 простории,спална соба со француско легло,дневна соба со 2 софи на развлекување, квадратура до 35 m².
–       Апартман 3 (максимум 8 лица) – 2 простории,спална соба со француско легло, дневна соба со 3 софи на развлекување , квадратура до 40 m².
–       ВИП апартман (максимум 5 лица) – две спални соби со француски легла,, дневна соба со аголна гарнитура,квадратура 40-50 m²
–       Петар Пан Апартман ( максимум 7 лица) – две спални соби со француски легла, во галерија софа на развелување и дневна соба со аголна гарнитура
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
[contact-form-7 404 "Not Found"]